کدخبر: 20367

پرسپولیس تهران در حالی امروز در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تراکتورسازی می‌رود که تیم تبریزی در روزهای گذشته حواشی زیادی را تجربه کرده و به نظر می‌رسد از لحاظ روحی- روانی در شرایط مطلوبی نباشد.

راستان نیوز |

   اما برانکو نظر دیگری دارد و تعبیر جالبی در مورد تیم قلعه‌نویی به کار می‌برد...  باورتان نمی‌شود خودتان مصاحبه ما با سرمربی پرسپولیس را بخوانید.

با اتفاقاتی که برای تراکتورسازی افتاد و حکم فیفا، به نظر می‌رسد روحیه حریف شما پایین آمده باشد؟
اصلاً چنین چیزی نیست. من واقعاً امیر قلعه‌نویی را درک و با او ابراز همدردی می‌کنم. اینکه این همه تلاش کنی امتیاز بگیری و توی زمین خودت را نشان بدهی آنگاه این اتفاقات بیفتد غیرطبیعی است. سرمربی تراکتورسازی هیچ گناهی ندارد و به نوبه خودم بابت این اتفاق متأسف شدم.
جواب سؤال ما را ندادید؟!
ما یک مثالی در کرواسی داریم که می‌گوید شیر زخمی خطرناک‌‌تر است. الان تراکتورسازی یک چنین شرایطی دارد. من به عنوان یک مربی حالا باتجربه خوب می‌دانم دست‌کم گرفتن حریف چه عاقبتی دارد. همیشه این‌طوری بوده که وقتی فکر می‌کنی یک تیم بازنده است شرایط عضو می‌شود. توی زمین مسابقه وضعیت فرق می‌کند و نمی‌توان به هیچ دلیلی تراکتورسازی را از پیش‌بازنده دانست.
به هر حال تراکتورسازی چند بازیکن کلیدی خود را در اختیار ندارد.
فرزاد حاتمی، محمد نوری، ادینهو و محمد ابراهیمی که هستند. اشتباه است اگر فکر کنیم این بازیکنان جلوی ما به راحتی تسلیم می‌شوند. تراکتوری‌ها پس از این اتفاقات یک انگیزه ویژه دارند و می‌خواهند خودشان را ثابت کنند. من به بچه‌های پرسپولیس هم گفته‌ام این تراکتورسازی شیر زخمی است و باید شش‌دانگ مراقب باشیم.
برخی‌ها معتقدند با توجه به بازی شهرآورد در هفته بیست‌و‌یکم ممکن است بازیکنان شما دیدار با تراکتورسازی را شل بگیرند و...
اصلاً و ابداً به خاطر شهرآورد شل نمی‌گیریم. تراکتورسازی رقیب مستقیم ماست و اگر برنده از زمین خارج شویم فاصله به 9 امتیاز می‌رسد. چرا باید شل بگیریم؟!
ولی خودتان هم قبول دارید شهر‌آورد و بازی با استقلال یک مسابقه متفاوت است؟
بله، شهر‌آورد فرق می‌کند اما ما عادت کردیم بازی به بازی جلو برویم. الان تراکتورسازی برای ما اهمیت دارد و بعد از این بازی به شهرآورد و مسابقه با استقلال فکر می‌کنیم.
داشتن 3 مدافع راست آماده همه را درباره این پست و ترکیب اصلی شما دچار کنجکاوی کرده است. بالاخره در این بازی چه کسی فیکس دفاع راست بازی می‌کند؟
خوشحالم که بازیکن جوانی مثل صادق محرمی آن‌قدر خوب کار کرده که به قول شما همه را کنجکاو کرده است. ما در این پست رامین رضاییان و حتی حسین ماهینی را هم داریم. داشتن چنین بازیکنانی باعث خوشحالی است و دست ما را باز می‌گذارد
نگفتید چه کسی در ترکیب اصلی بازی می‌کند؟
(به شوخی) تا یک ساعت قبل از دیدار با تراکتورسازی صبر کنید تا ببینید چه کسی در ترکیب اصلی بازی می‌کند!
خبرورزشی

 

ارسال نظر

نظرات کاربران