کدخبر: 20363

مدافع ۲۹ ساله نفت تهران معتقد است کی‌روش نمی‌تواند سرمربی کروات پرسپولیس را تخریب شخصیتی کند.

راستان نیوز |

  کارلوس کی‌روش بعدازظهر روز گذشته (شنبه) در کنفرانس خبری خود بار دیگر نشان داد که جنگ لفظی او با بازیکنان ملی پوش پرسپولیس ادامه دارد. سرمربی پرتغالی در کنایه به برانکو ایوانکوویچ گفت با مربیانی که با سرزنش کردن کارشان را پیش می‌برند، رابطه خوبی ندارد. کی‌روش اما به این بسنده نکرد و در تخریب سرمربی پرسپولیس تأکید کرد حاضر است با مربیانی همچون سرالکس فرگوسن، آرسن ونگر و آنتونیو کونته رودرو صحبت کند، چون در سطح او هستند، اما با افرادی که در رسانه‌ها اظهارنظر می‌کنند و در سطح وی نیستند، آمادگی صحبت ندارد.

ایگور پراهیچ در واکنش به کنایه اخیر کارلوس کی‌روش و در حمایت از هموطن خود گفت: این موضوع ربطی به من پیدا نمی‌کند. در واقع این مشکلی بین کی‌روش و تیم پر طرفدار پرسپولیس است. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که پرسپولیس تیم بزرگی است و نتایج و آمار خود گویای همه چیز در مورد اوست. ایوانکوویچ هم در سطح بالایی از مربیگری است.

مدافع کروات نفت ترجیح می‌دهد در مورد سرمربی پرتغالی کشورمان اظهارنظر نکند، اما تخریب شخصیتی سرمربی پرسپولیس توسط سرمربی پرتغالی کشورمان را هم نمی‌پسندد. او در این مورد توضیح داد: من نمی‌توانم در مورد کی‌روش حرفی بزنم و یا اظهارنظری کنم، اما او هم نمی‌تواند برانکو را تخریب کند چون ایوانکوویچ کار خود را در پرسپولیس انجام می‌دهد و اتفاقاً خیلی خوب هم کارش را انجام داده است. هواداران پرسپولیس هم از برانکو حمایت می‌کنند و پشت او هستند. فکر می‌کنم مردم ایران نیز ایوانکوویچ را دوست دارند. به شخصه برای برانکو و دستیاران کرواتش در پرسپولیس آرزوی بهترین‌ها را دارم.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران