کدخبر: 20148

بازیکنانم مقابل استقلال خوزستان شق‌القمر کردند، اما باختیم!

سرمربی تیم فوتبال پدیده، گفت: متاسفم برای فردی که تیم درجه 2 هم به وی نمی‌دادند، اما مدیرعامل باشگاه پدیده شده بود.

راستان نیوز |

  رضا مهاجری پس از شکست 2 بر یک تیمش برابر استقلال خوزستان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: بازیکنانم غیر از 15 دقیقه اول که در شرایط خاصی بودند عملکرد خوبی داشتند اما متأسفانه نتیجه را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: ما در نیمه دوم یکی از بهترین بازی‌های امسال خود را انجام دادیم اما بدشانس بودیم و در دقایق پایانی گلی دریافت کردیم که زمانی برای جبرانش نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده،‌ با انتقاد از هیأت مدیره قبلی باشگاه پدیده، خاطرنشان کرد: از رفتار آقایان تعجب می‌کنم وقتی یک سرمربی بالاسر تیم خود است مربی می‌آورند و مظلومی را به عنوان سرمربی جدید معرفی می‌کنند. برای شوشتری‌پور متأسف هستم چرا که زمانی که ما در حال حرکت به سمت اهواز بودیم با مربی جدید مدنظر خودش عکس می‌گیرد.

مهاجری افزود: چرا زمانی که من استعفا دادم آن را قبول نکردند، چه اتفاقی افتاد که شرایط ناگهان عوض شد. متأسفانه ما با این شرایط آمدیم و از بازیکنانم که امروز شق‌القمر کردند تشکر می‌کنم ما می‌توانستیم حداقل یک امتیاز از این بازی بگیریم. چرا که شاگردانم باغیرت بازی کردند اما این اتفاق نیفتاد.

وی گفت: متأسفم برای مدیرعاملی که یک تیم درجه دوم را هم به او نداده بودند اما مدیرعامل پدیده شده بود. از اعتماد هیأت مدیره جدید و تلاش نفرات قبلی تشکر می‌کنم و باید بگویم برگی‌زر می‌خواست به من بازیکن بدهد اما من این موضوع را قبول نکردم و آنها تصمیم گرفتند مرا برکنار کنند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در پایان تصریح کرد: آقای برگی‌زر 5 سال است که به تو تیمی نداده‌اند حتی در دهات‌ها هم به تو تیم نمی‌دهند و خاک بر سر من که مدیر تیمم تو هستی. امثال برگی‌زر جایی در پدیده ندارند و باید از این باشگاه بروند من تا آخر ایستاده‌ام و اگر قرار است کسی برود آنها باید بروند.

فارس

ارسال نظر

نظرات کاربران