کدخبر: 20139

هافبک آبی ها با وجود کمک منصوریان به رحمتی انتقامش از کاپیتان استقلال را در تمرین تکمیل کرد.

راستان نیوز |

   شاگردان علیرضا منصوریان بعد از سه برد متوالی حالا روحیه ای دوچندان دارند. تمرین روز پنجشنبه استقلال نیز تحت تاثیر حال خوب و روحیه بالای بازیکنان استقلال قرار داشت.


پیش از شروع تمرین بازیکنان استقلال با استفاده از زمین برفی کمپ حجازی به شوخی پرداختند که در این میان شوخی مهدی رحمتی و بهنام برزای، بیش از سایر بازیکنان مورد توجه قرار گرفت.


مهدی رحمتی خیلی زود به سراغ بازیکن جوان آبی ها رفت و در حالیکه چهره خود را به دلیل سرما پوشانده بود، با کمک چند بازیکن دیگر، برزای را روی زمین خواباند تا برزای پاسخ سختی برای پرتاب یک گلوله برفی از کاپیتان استقلال دریافت کند. در این صحنه چند بازیکن دیگر استقلال نیز برای کمک به رحمتی حاضر شدند.


برزای که البته در نبرد با رحمتی اهل کوتاه آمدن نبود، دقایقی بعد از حواس پرتی رحمتی استفاده کرد و در حالیکه کاپیتان آبی ها در بخش دیگری از زمین در حال صحبت کردن با دیگر حاضران در تمرین بود، او را از پشت سر با یک گلوله برفی بزرگ غافلگیر کرد. البته منصوریان چند ثانیه قبل از این اقدام، رحمتی را صدا کرد تا کاپیتان آبی ها غافلگیر نشود اما کمک منصوریان نیز اجازه نداد تا انتقام برازی نیمه کاره باقی بماند تا مهاجم جوان آبی ها، انتقام دلچسبی از رحمتی گرفته باشد.

انتقام برازی از قاتل ناشناس در کمپ برفی(عکس)

انتقام برازی از قاتل ناشناس در کمپ برفی(عکس)

انتقام برازی از قاتل ناشناس در کمپ برفی(عکس)


ورزش سه

ارسال نظر

نظرات کاربران