کدخبر: 20113

هفته نوزدهم لیگ ستارگان قطر

رقابت های لیگ ستارگان قطر در حالی از امروز وارد هفته نوزدهم خود می شود که حریف استقلال در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا امروز به مصاف الشحانیه می رود.

راستان نیوز |

  در آغاز رقابت های هفته نوزدهم لیگ ستارگان امروز دو تیم السد با الشحانیه در حالی مقابل هم صف آرایی می کنند که با توجه به حضور سه بازیکن ایرانی در ترکیب دو تیم شاهد دربی لژیونرهای کشورمان در صدر و قعر جدول این رقابت ها خواهیم بود. جدالی که چشم علیرضا منصوریان و استقلالی ها نیز به آن دوخته شده تا از حریف آتی خود شناخت کاملی پیدا کنند.


السد با اتمام دوران مصدومیت مهره های کلیدی اش از جمله مرتضی پورعلی گنجی امروز با شرایط بهتر نسبت به حریف خود به میدان خواهد رفت به این امید که روند بردهای اخیر خود را ادامه داده و شانس دوباره ای برای صدرنشینی پیدا کند. اسوالدو فریرا پرتغالی خوب می داند برتری در این بازی آن هم قبل از سفر به تهران از چه اهمیتی در راه بالارفتن روحیه شاگردانش برای بازی با استقلال ایران برخوردار است.

چشم استقلال به دربی ایرانی‌ها در دوحه 


از سوی دیگر ایگور استیماچ سرمربی کروات الشحانیه خوشحال از بازگشت رحیم مهدی زهیوی خرید جدید ایرانی و همچنین آمادگی مهرداد پولادی امیدوار است با تلاش شاگردانش بتواند اولین برد خود روی نیمکت این تیم بحران زده انتهای جدولی را به ثبت برساند تا ثابت کند انتخاب خوبی برای نجات تیم از سقوط بود.


با توجه به این که السد برای آخرین بار تا قبل از سفر به تهران و رویارویی با استقلال در یک جدال رسمی با حضور تمام ستاره هایش به میدان می رود این دیدار می تواند فرصت خوبی برای منصوریان و کادر دستیارانش روی نیمکت استقلال باشد تا با آنالیز دقیق حریف قطری خود در پلی آف زمینه برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را فراهم کنند.

ورزش سه

ارسال نظر

نظرات کاربران