کدخبر: 19895

تا زمانی که امتیازات خاص برای برخی تیم‌ها وجود دارد، وضعیت فوتبال ایران همین است

سرمربی مستعفی تیم فولاد خوزستان گفت: هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان فردا تشکیل جلسه می‌دهد و در مورد استعفایم تصمیم‌گیری می‌کند.

راستان نیوز |

   نعیم سعداوی در مورد اتفاقات روز گذشته دیدار فولاد خوزستان - سیاه‌جامگان و اتفاقات جنجالی این دیدار اظهار داشت: داور یک پنالتی برای تیم ما گرفت و سرمربی تیم حریف می‌خواست تیمش را از زمین بیرون بکشد، اما سوال من اینجاست که کجای دنیا چنین اتفاقی رخ می‌دهد؟ بعد از این اتفاق نیز در تصمیمی عجیب داور باز هم پنالتی را برگرداند. داور به ما گفت که توپ را به بیرون بزنید و من هم بازیکنم را قسم دادم که توپ را به بیرن بزند.

سرمربی مستعفی تیم فولاد خوزستان در ادامه افزود: تیم داوری به ما اعلام کرد که ما از ویدئو چک استفاده کردیم، مگر کشتی یا والیبال است که داور از ویدئوچک استفاده می‌کند و سپس پنالتی را بر می‌گرداند. من به داور گفتم که پنالتی را بر نگرداند و ما هم قول می‌دهیم توپ را به بیرون بزنیم، اما او قبول نکرد.

وی در مورد صحبت‌های امروز حسن کامرانی‌فر رئیس دپارتمان داوری مبنی بر این که داور چهارم به داور گفته که پنالتی درست نبود و او به همین خاطر تصمیمش را برگردانده گفت: کاش آقای کامرانی‌فر بررسی بیشتری انجام می‌داد و بعد اظهار نظر می‌کرد. داور چهارم معمولا حواسش به نیمکت تیم‌ها است و من نمی‌دانم چطور می‌تواند از آن فاصله تشخیص بدهد که این صحنه پنالتی بود یا نه! تا زمانی که در فوتبال ما شاهد این اتفاقات هستیم وضعیت همین است. هواداران به من می‌گویند که تیمت را از زمین بیرون بکشد، اما این در شخصیت و ذات من نیست. بهتر است عوامل فریبی نکنیم چون عامل اصلی اتفاقات بازی دیروز تیم داوری است.

سعداوی که روی خط رادیو ایران آمده بود، تصریح کرد: تا زمانی که امتیازات خاص برای بعضی تیم‌ها وجود دارد شرایط همین است. داور در بازی دیروز از من خواهش کرد که با او همکاری کنیم و من هم گفتم که چطور می‌توانم با شما همکاری کنم؟ اما آنها گفتند که ما از طریق ویدئو چک صحنه را بازبینی کردیم و دیدیم که تصمیم‌مان اشتباه بود.

سرمربی مستعفی تیم فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که منظورش از امتیازات خاص چیست، گفت: حق استفاده از بازیکن سرباز یک رانت مشروع و امتیاز خاص برای برخی تیم‌ها است. سروش رفیعی چطور به پرسپولیس رفت او اگر قرارداد داخلی داشت پیوستنش به پرسپولیس در عرض 24 ساعت می‌توانست اتفاق بیفتد؟!

وی در مورد این که گفته می‌شود تصمیم او برای استعفا از هدایت تیم فولاد خوزستان احساسی بود، گفت: تصمیم من به هیچ وجه احساسی نبود. من هیچ مشکلی با باشگاه فولاد خوزستان و مجموعه این باشگاه ندارم و همه چیز خوب است. اما با این شرایط بهتر است فردی به فولاد خوزستان بیاید تا شاید شرایط این تیم بهتر شود. من امروز نزد مدیریت باشگاه فولاد خوزستان رفتم و صحبت‌هایی را با او انجام دادم. من حرف‌هایم را به مدیرعامل گفتم و در حال حاضر قرار است هیئت مدیره فردا جلسه‌ای را برگزار کند تا در مورد استعفای من تصمیم نهایی را بگیرند.

تسنیم

ارسال نظر

نظرات کاربران