کدخبر: 19891

اتفاق عجیب در باشگاه استقلال و محرومیت این تیم از فصل نقل و انتقالات کاپیتان تیم ملی را در برزخی عجیب قرار داده است و ممکن است برخلاف میل باطنی اش مجبور شود نیم فصل دوم را در سپاهان بازی کند.

راستان نیوز |

  اندرانیک تیموریان برای باز پس گرفتن جایگاه خود در تیم ملی در پایان نیم فصل اول 800 میلیون طلب خود را به ماشین سازی ببخشد تا با استقلال قراردادی با مدت نیم فصل امضا کند. ظاهرا همه چیز برای آندو داشت خوب پیش می رفت چرا که کادرفنی استقلال به او قول کاپیتانی داده بودند و قرار بود او در نیم فصل دوم رهبر تیمش در میانه زمین بشود اما همه چیز با یک خبر عجیب خراب شد؛ استقلال از فعالیت در فصل نقل و انتقالات محروم شد و قرارداد او و چپاروف به حالت تعلیق در آمد.


با توجه به این که به احتمال فراوان مشکل استقلال از سوی فیفا حل نخواهد شد، به نظر می رسد آندو هرچه زودتر باید قید حضور در این تیم را بزند و جایی برود که بتواند اعتبار از دست رفته اش را پس بگیرد و در سال منتهی به جام جهانی دوباره به تیم ملی دعوت شود.


در روزهایی که حضور آندرانیک تیموریان در استقلال تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد، عبدالله ویسی علاقه پیدا کرده است که کاپیتان تیم ملی را طلایی پوش کند. بعد از این که سپاهانی ها از جذب فرشید باقری و علی کریمی ناامید شدند، حالا آندو بهترین گزینه است که بتواند با حضور در جمع طلایی پوشان مشکلات ساختار دفاعی این تیم را حل کند.


شاید حضور در سپاهان برای آندو بهترین گزینه نباشد چرا که او همچنان رویای حضور در سپاهان در سر می پروراند اما به نظر می رسد در شرایط فعلی سپاهان تنها تیمی است که نیاز به یک هافبک دفاعی دارد، اعتبار لازم را برای جذب او دارد و البته از نظر مالی می تواند خواسته های کاپیتان تیم ملی را برآورده کند.

ارسال نظر

نظرات کاربران