کدخبر: 19889

حسن کامرانی رئیس دپارتمان داوری معتقد است که داور دیدار صبا در برابر پرسپولیس به درستی پس از دفع رامین رضاییان اقدام به ادامه بازی داشته است.

راستان نیوز |

 در نیمه اول دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و صبای قم روی ارسال کرنر و ضربه مهاجم صبا به دروازه پرسپولیس، رامین رضاییان روی خط دروازه مانع از ورود توپ به دروازه شد؛ صحنه ای که بازیکنان صبا اعتقاد به گل داشتند و پس از دیدار نیز اظهارنظرهای متفاوتی در مورد آن شنیده می شد.


حسن کامرانی فر رئیس دپارتمان داوری در خصوص این صحنه گفته است :«تصمیمی که داور در دیدار صبا و پرسپولیس گرفت کاملا درست بود و پس از بازبینی فیلم این بازی متوجه شدیم که ضربه سر بازیکن صبا به هیچ وجه وارد دروازه پرسپولیس نشده بود».

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • باشگاه فرهنگی ورزشی بابک

    سلام - اگر جز این نظر می داد حتما شک میکردیم به دوستان در دستگاه داوری . حالا چجوری فهمیدن گل نشده حتما قانون فیزیک بلد هستند . هیچطوری نمی شد بفهمی گل نشده جز اینکه باور نداشته باشی اون توپ گل شده . این قانون فیزیک هست . وقتی چشم داور عمق نگاه میکند شک نکنید توپ را داخل می بنید و وقتی که لنگفر نگاه مکند زاویه دید او حتما توپ را درون می بیند نگر اینکه کمک داور علم غیب داشته باشد و از خط بیرون رفته باشدو از پشت نگاه کرده باشد . تنها راه دید از بالا بود که نه دوربی بود نه میسر بود همچنین از زمین . آنچه پیداست توپ از خط رد شده است . زاویه دادن به صحنه می تواند توپ را به هر عمقی بخواهید بیرون بکشد .