کدخبر: 19722

تقویت خط آتش تراکتورسازی

تیم تراکتورسازی تبریز به دنبال این است که سجاد شهباززاده یا گادوین منشا را به خط آتش خود اضافه کند. از طرفی شنیده شده جپارف نیز با ممنوعیت جذب بازیکن توسط استقلال، در حال مذاکره با تراکتورسازی است.

راستان نیوز |

  امیر قلعه نویی قصد ندارد موقعیتی که در تراکتورسازی به جهت داشتنِ بهترین بازیکنانِ سرباز بدست آورده را، از دست بدهد و سعی دارد با بکار گرفتنِ بازیکنان غیر سرباز، این تیم را هرچه بیشتر تقویت کند از طرفی مناسب بودن وضعیت مالی باشگاه تراکتورسازی نیز باعث شده با سه بازیکن مطرح از جمله جپارف پنهانی مذاکره کنند.

شاگردان امیر قلعه نویی در این فصل همراه با پرسپولیس به عنوان مدعیان اصلی قهرمانی شناخته می شوند و این مربی قصد دارد با توجه به داشتن یک جای خالی در لیست تیمش، گادوین منشا یا سجاد شهباززاده را به خط حمله خود اضافه کند.


البته تیم تراکتورسازی در خط حمله فرزاد حاتمی و مهدی شریفی را در اختیار دارد ولی با توجه به اینکه تیم پرسپولیس در نیم فصل رقابت ها با به خدمت گرفتن سروش رفیعی و سامان نریمان جهان تقویت شده است، قرمز پوشان تبریزی نیز قصد دارند برای جا نماندن از رقیب اصلی خود در راه کسب عنوان قهرمانی با اضافه کردن یکی از این دو بازیکن شرایط تهاجمی خود را بهبود بخشند.


گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تیم پیکان تهران در نیم فصل اول مسابقات به عنوان یک پدیده خود را مطرح کرده و تاثیرگذارترین چهره پیکانی ها بوده است؛ نمایش های این بازیکن باعث شده تا تیم های مختلفی به شیوه های متفاوت برای به خدمت گرفتن او اقدام کنند؛ موضوعی که با خشم مجید جلالی نیز همراه شده است. جلالی در مقابل تراکتورسازی ترجیح داد که منشا را در نیمه دوم به بازی بگیرد و معتقد بود که پیشنهادهای اغوا کننده شرایط روحی و تمرکز این بازیکن را به هم ریخته است و باید ببینیم باشگاه پیکان در نهایت چه تصمیمی در مورد پیشنهادهایی که برای مهاجم ارزشمند خود دارد، خواهد گرفت.


سجاد شهبازاده دیگر بازیکن مورد علاقه تراکتورسازی می باشد که پس از پشت سر گذاشتن یک نیم فصل ناموفق سودای بازگشت به استقلال را داشت؛ اما محرومیت استقلال از فعالیت در بازار نقل و انتقالات موجب ناامید شدن این بازیکن از انتقال به استقلال شده است. شهبازاده مورد توجه امیر قلعه نویی قرار دارد و در چند روز آینده تکلیف بازگشت او به ایران مشخص خواهد شد.

ارسال نظر

نظرات کاربران