کدخبر: 19709

باشگاه نفت نسبت به عدم صدور احکام انضباطی دیدار با استقلال (هفته شانزدهم لیگ) اعتراض کرد.

راستان نیوز |

   نفت تهران با انتشار تصویر مصاحبه حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تاریخ 23 دی ماه مبنی بر اینکه منتظریم تا ناظر بازی گزارش تخلفات دیدار نفت و استقلال را به ما اعلام کند، اعلام کرده آیا هنوز ناظر بازی گزارش تخلفات را به کمیته انضباطی ارائه نکرده است؟

همچنین باشگاه نفت تصویر احکام انضباطی دیدارهای هفته شانزدهم را منتشر کرده و تاکید کرده چرا احکام انضباطی همه بازی‌های هفته شانزدهم و حتی هجدهم اعلام شده، اما احکام انضباطی بازی نفت و استقلال هنوز صادر نشده است.

در آن دیدار علاوه بر توهین و فحاشی‌ها به دایی شاهد حمله لیدرهای استقلال به نفت بودیم و تصاویر و اخبار زیادی درباره این حمله و درگیری‌ها در رسانه منتشر شد.

در این باره حسین شهریاری سرپرست باشگاه نفت گفت: حرف ما این است چرا احکام بازی نفت و سپاهان 3 روزه صادر شد، اما احکام بازی نفت و استقلال، آن توهین‌ها و درگیری‌ها 14 روز است که صادر نشده؟! چرا در حق نفت این همه کم لطفی می‌شود؟

همچنین گلرخسار مالک باشگاه نفت تهران به سایت باشگاه گفت: چون تماشاگر نداریم، چون استاندار، فرماندار، اعضای شورای شهر، شهردار و نمایندگان مجلس مثل دیگر تیم‌ها پشت تیم ما نیستند، چون در حلقه قدرت فوتبال عضوی نداریم این اجحاف باید در حق تیم ما صورت گیرد؟! ما پیگیر توهین‌ها به کادرفنی و تیم و حمله به تماشاگران خواهیم بود. سرمان را بالا می‌گیریم و سکوت هم نمی‌کنیم. خدا آن بالا همه چیز را می‌بیند.

حسین قدوسی مدیرروابط عمومی باشگاه نفت نیز گفت: وظیفه باشگاه نفت است پیگیر توهین‌ها به دایی و حمله این لیدرها به تماشاگران نفت و دوستداران دایی باشد و مالک و مدیریت باشگاه قویا پیگیر این موضوع بوده و خواهان برخورد قاطع با لیدرهای متخلف هستند.

ارسال نظر

نظرات کاربران