کدخبر: 19618

در بیانیه ای جدید

باشگاه تراکتورسازی بار دیگر بیانیه‌ای درباره همزمانی دیدار این تیم و پرسپولیس صادر کرد.

راستان نیوز |

   باشگاه تراکتورسازی بار دیگر بیانیه‌ای را درباره همزمانی دیدارهای این تیم و پرسپولیس صادر کرد.

متن بیانیه که در سایت این باشگاه آمده در زیر آمده است:

خواب مسئولان سازمان لیگ

پس از اعتراض‌های رسمی و غیررسمی باشگاه تراکتورسازی به برنامه‌ریزی رقابت‌های لیگ برتر همچنان سازمان لیگ برتر فوتبال ایران پاسخی رسمی به این اعتراضات نداده و تغییری نیز در برنامه صورت نگرفته است.
از سوی دیگر پس از اعتراضات باشگاه تراکتورسازی به رویه ثابت برگزاری دیدارهای این تیم پیش از تیم پرسپولیس، روز گذشته سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس نیز به این موضوع اعتراض کرد که چرا پرسپولیسی‌ها دیرتر از تراکتور به میدان می‌روند.
کاپیتان پرسپولیس پس از دیدار روز گذشته تیمش در جمع خبرنگاران گفت: ما هم اعتراض داریم که چرا باید بعد از تراکتورسازی بازی کنیم. اگر آن‌ها به بازی کردن قبل از ما اعتراض دارند و ما هم به بازی کردن بعد از آن‌ها اعتراض داریم.
حال که تیم پرسپولیس نیز به این برنامه اعتراض دارد مسئولان سازمان لیگ خیلی راحت‌تر می‌توانند دیدارهای تیم تراکتورسازی را پس از تیم پرسپولیس برگزار کنند تا تعادل در برنامه مسابقات ایجادشده و عدالت بین تیم‌ها برقرار شود.
در صورتی‌ که بازهم سازمان لیگ به اعتراض به حق تراکتورسازی و خواسته کاپیتان پرسپولیس رسیدگی نکند مشخص می‌شود که اراده‌ای در سازمان لیگ برای ارائه یک برنامه‌ریزی منصفانه وجود ندارد.

ارسال نظر

نظرات کاربران