کدخبر: 19608

مهاجم ایرانی هیرنفین با رسانه‌ای هلندی درباره حضور موفق در این تیم صحبت کرد.

راستان نیوز |

  به گزارش تلگراف هلند، رضا قوچان نژاد این هفته خبرساز شد و توانست به عنوان اولین ایرانی در اروپا هت تریک کند. 3 گل گوچی باعث شد تا او با 12 گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ هند قرار گیرد ولی در نهایت تیم او برابر آیندهوون با نتیجه 4 بر 3 شکست خورد.

روزنامه تلگراف درباره این بازیکن نوشت: اینکه این بازیکن ایرانی بعد از پایان بازی در نشست خبری به خوبی و بدون لهجه هلندی صحبت می‌کند، خود گویای همه چیز است. او به خوبی در فوتبال هلند جا افتاده است. او در 29 سالگی در لیگ هلند موفق شده 12 گل به ثمر برساند تا در کنار نیکولاس یورگنسن از فاینورد در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد. این بازیکن ایرانی می‌توانست با حضور در لیگ ایران، پول بیشتری نسبت به حضور در فوتبال هلند به دست بیاورد ولی ترجیح داده است تا در لیگ هلند بازی کند.

رضا قوچان نژاد درباره شرایط خود در این تیم گفت: شما می‌توانید در ایران تا جایی که می‌توانید و می‌خواهید پول در بیاورید. ارقامی که در فوتبال ایران به بازیکنان داده می‌شود با هلند قابل مقایسه نیست. قطعا برای من هم پیشنهادات خوبی از لیگ ایران رسید ولی من دوست دارم تا در اروپا بازی کنم. هنوز خیلی زود است که بخواهم از اروپا بروم و باید در بالاترین سطح توانم را نشان دهم. هیچ وقت به دنبال این نبودم که با حضور در تیمی به اهداف غیر فوتبالی فکر کنم. تنها هدف من این بوده است تا در هر تیمی بروم توان فوتبالی خودم را نشان دهم و به تیمم کمک کنم.

مهاجم ایرانی بهترین فصل خود را سپری می‌کند و تاکنون 12 گل در لیگ هلند به ثمر رسانده است تا شرایط خیلی خوبی داشته باشد.

او درباره این موضوع گفت: آمار به خودی گویای همه چیز است. خیلی خوشحالم که در 29 سالگی به این شرایط رسیدم و بهترین شراط فوتبالی خودم را در حال سپری کردن هستم. برای خودم هم باورش سخت است. این کمی دیوانه کننده است.

در باشگاه هیرنفین عکس‌های بزرگی از دو اسطوره این تیم یعنی آفونسو آلوس و رود فان نیستلروی به چشم می‌خورد. او در پایان گفت: اگر عکس من هم روزی در کنار این دو بازیکن بزرگ قرار بگیرد واقعا یک افتخار خیلی بزرگ برای من بوده است. به امید آن روز تلاش می‌کنم.

ارسال نظر

نظرات کاربران