کدخبر: 19545

هفته هجدهم لیگ برتر

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید اگر بازی‌های خارج از خانه را نبازند و در خانه پیروز از زمین بیرون بیایند، نتایج‌شان را جبران می‌کنند.

راستان نیوز |

  عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: ما شاهد یک بازی پراسترس بودیم. موقعیت‌های زیادی در این بازی داشتیم که متاسفانه استفاده نکردیم. در نیمه اول اصلا خوب نبودیم و در حد نام سپاهان ظاهر نشدیم. در این نیمه باید دو، سه گل دریافت می‌کردیم که خدا را شکر این اتفاق نیفتاد. در نیمه دوم شرایط ما بهتر شد و می‌توانستیم به پیروزی برسیم ولی خوشبختانه توانستیم یک امتیاز از استقلال بگیریم.

او با بیان اینکه امیدوار است هفته آینده این نتیجه را جبران کند، گفت: ما اگر بازی‌های بیرون از خانه را نبازیم و در خانه پیروز شویم اسم این را می‌توان گذاشت جبران نتیجه. پس می‌رویم با کسب سه امتیاز هفته آینده نتیجه این هفته را جبران کنیم و در نیم فصل دوم شرایط خوبی برای خود ایجاد کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره استقلال خوزستان و داوری بیان کرد: آن‌ها تیم خوب و سرحالی هستند. من درباره داوری هیچ وقت صحبت نمی‌کنم و درباره داوری این بازی هم نظری ندارم.

ادامه دارد...

ارسال نظر

نظرات کاربران