کدخبر: 19523

دو خبر از هندبال بانوان

هفته یازدهم لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور با انجام سه دیدار روز جمعه هشتم بهمن ماه در کرمان، اصفهان و کرج برگزار خواهد شد.

راستان نیوز |

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، در هفته یازدهم لیگ برتر هندبال باشگاههای ایران شهرداری بم در کرمان از تیم تاسیسات دریایی پذیرایی می کند، در اصفهان سپاهان میزبان شهید چمران لارستان است و در کرج تیم های هیات هندبال البرز و هدف پویان جوان قم رودروی هم قرار می گیرند. تمام مسابقات راس ساعت 11 روز جمعه هشتم بهمن ماه برگزار خواهد شد.

در حال حاضر شهید چمران، تاسیسات دریایی و ذوب آهن که این هفته با قرعه استراحت روبرواست مکان های اول تا سوم جدول را در اختیار دارند.

برنامه مسابقات هفته یازدهم به شرح زیر است:

شهرداری بم - تاسیسات دریایی

سپاهان - شهید چمران لارستان

هیات البرز - هدف پویان جوان قم

*اکبری: تمام تلاش ما حضور شایسته تیم ملی بانوان در رقابت های کره جنوبی است

اردوی هشتم تیم ملی بانوان به منظور حضور در مسابقات قهرمان آسیا در کره جنوبی ( 23 اسفند تا دوم فروردین ماه) به مدت یک هفته در خانه هندبال تهران با 22 بازیکن در تهران جریان داشت، به پایان رسید.

عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون هندبال در جمع اردونشینان تیم ملی هندبال بانوان گفت: از زمان حضور در فدراسیون، تمام تلاشم این بوده که تیم های ملی رده های مختلف بخصوص تیم های ملی بانوان برنامه های اردویی و مسابقات خود را دنبال کنند و خدارا شکر هیچ وقفه ایی در مسیر حرکت بانوان به وجود نیامده است.

اکبری افزود: تمام تلاش ما حضور شایسته تیم ملی بانوان در رقابت های کره جنوبی است و انشالله با همت و تلاشی که در تک تک شما و کادر فنی سراغ دارم انتظار دارم که در مسابقات قهرمانی آسیایی در کره جنوبی آنقدر خوب بازی کنید که همه مجموعه فدراسیون و وزارت ورزش که برای شما تلاش می کنند، ترغیب و تشویق شوند که از هندبال بانوان همچنان حمایت کنند.

وی افزود: البته نگاه دولت تدبیر و امید به خصوص دیدگاه سازنده و حمایتی دکتر سلطانی فر به ورزش بانوان بسیارچشمگیر است و من واقعا باید از جناب وزیر ورزش و معاونین ایشان بخصوص معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان دکتر سجادی تشکر کنم که اهمیت خاصی به ورزش بانوان قائل هستند. انشالله با نگاه حمایتی این بزرگواران هندبال بانوان آینده ای درخشان خواهد داشت.

اکبری افزود: با توجه به شرایط فدراسیون و بضاعت موجود، امکانات و فضای خوب تمرینی برای شما آماده کرده ایم و بازهم تلاش براین است که اردوهای آینده تا زمان اعزام به کره جنوبی همچنان پی گیری شرایط خوب تمرینی تیم ملی بانوان باشیم و از طرفی شرایط اردو در خانه هندبال بسیار خوب و مطلوب است و واقعا بهترین مکان برای اردوی بانوان است .

اکبری افزود: ماحصل همه این زحماتی که عوامل فدراسیون و گروه سرپرستی و کادر فنی متحمل می شوند باید در بازیهای خوب شما خلاصه شود، نه اینکه توقع و انتظار قهرمانی در آسیایی کره از شما داشته باشیم ولی این انتظار هست که با بازیهای خوبی که آنجا انجام می دهید به نوعی بتواند تداوم حمایت ها از هندبال بانوان باشد و ما بتوانیم وزارت ورزش و کمیته المپیک را برای ادامه حمایت ها متقاعد کنیم و این انتظار زیادی نیست.

سرپرست فدراسیون هندبال اضافه کرد: فدراسیون تا توانسته برای شما امکانات فراهم آورده و حالا از شما انتظار می رود که تمام توان و فکر خودتان را بر روی مسابقات آسیایی متمرکز کنید و امیدوارم روزی فرا برسد که بانوان هندبال ایران روی سکوهای آسیایی باشند چون این پتانسیل در بین بانوان هندبالیست ایرانی وجود دارد.

اکبری در پایان گفت: بازی آسیایی کره فرصت خوبی است تا شما هم با بزرگان هندبال آسیا دست و پنجه نرم کنید و هم اینکه هدف نهایی ما حضور شایسته شما در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی است که به فاصله تقریبا کمی از مسابقات آسیایی برگزار می شود و یقینا انتظار از شما در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی فراتر از مسابقات قهرمانی آسیاست.

انتهای پیام/س

ارسال نظر

نظرات کاربران