کدخبر: 19186

اگرچه دیروز یکی از روزهای خوب سپاهان و عبدالله ویسی بود اما  این مربی از رفتارهای روی سکو ناراحت است! 

راستان نیوز |

 سپاهان در بازی رفت با نفت هم ارایه گر بازی خوبی بود و شاید اگر قدر موقعیت ها را می دانست یا دست کم موقعیت پنالتی را تبدیل به گل می کرد اکنون به جای این تیم در فینال جام حذفی حاضر بود. در بازی دیروز ابتدا این تیم نفت بود که به گل رسید. همزمان با گلزنی نفتی ها چالش از روی سکو برای عبدالله ویسی و تیمش ایجاد شد اما این رفتارها بیشتر به جای اینکه به ضرر سپاهان تمام شود این تیم را به خود آورد بطوریکه علاوه بر جبران گل خورده - گل برتری را به ثمر رساند و در نهایت سپاهان بازی را دو بر یک به سود خود به پایان برد و به سه امتیاز ارزشمند دست یافت.


فشار این بازی و هم چنین رفتار برخی از طرفداران سپاهان این قدر برای عبدالله ویسی سنگین بود که موجب بدحالی وی و حتی اعزام به بیمارستان شد. هر چند سرمربی تیم سپاهان بعد از چند ساعت از بیمارستان مرخص اما تداوم این رفتار از سوی برخی از طرفداران سپاهان هم می تواند برای تیم و هم عبدالله ویسی خطرناک باشد.


سرمربی سپاهان با توجه به تغییر و تحولاتی که در این تیم ایجاد کرده که موازی بوده با کاهش چشمگیر بودجه تیم انتظار داشت با حمایت همه جانبه طرفداران سپاهان همراه شود اما آنها قهرمانی می خواهند و به این بهانه خود را مجاز به هر رفتاری می دانند. حتی اینکه از دقیقه 20 و به بهانه گل حریف برای تیم خود چالش ایجاد کنند. غافل از اینکه فوتبال 90 دقیقه است و تا زمانی که داور در سوت خود به علامت پایان بازی ندمیده وقت برای جبران وجود دارد.


حاشیه ها یک بار حسین فرکی را از پا در آورد. مربی تیم قهرمان خیلی در سپاهان دوام نیاورد. با اینکه نتایجش در این تیم خیلی بد نبود و چه بسا اگر فرصت لازم به او داده می توانست امتیازات از دست رفته را جبران کند. همین حواشی در ادامه به استیماچ هم اجازه بلند کردن سپاهان از روی زمین را نداد و این مربی کروات با همه برنامه هایی که برای موفقیت سپاهان ترسیم کرده بود ترجیح داد چمدان ها را ببندد.


عبدالله ویسی از این رفتارها گله مند است و باورش برایش سخت است. آیا او باز هم در برابر این رفتارها ایستادگی خواهد کرد یا اینکه راه حسین فرکی و استیماچ را در پیش می گیرد؟
ویسی پیش تر وقتی در استقلال خوزستان به خاطر کسب نتایج ضعیف مورد انتقاد قرار گرفته بود ماند و در نهایت استقلال خوزستان را قهرمان کرد. البته باید به این نکته اشاره کرد استقلال خوزستان تیم کم طرفداری است اما سپاهان طرفداران بی شماری دارد که که در هر شرایطی فقط به دنبال قهرمانی هستند؟


در روزهای آتی شاهد واکنش عبدالله ویسی به اتفاقات دیدار با نفت تهران خواهیم بود. سپاهان امروز تعطیل است و قرار است فردا هم ریکاوری کند.

ورزش سه

ارسال نظر

نظرات کاربران