کدخبر: 19036

بوکسور وزن 52 کیلوگرم تیم‌ ‌ملی از متفاوت بودن تمرینات مربی کوبایی با مربیان داخلی خبر داد.

راستان نیوز |

  سجاد محمدپور به برخی تفاوت‌های تمرین‌های مربی کوبایی با مربیان داخلی اشاره کرد و افزود: شرایط تمرین زیر نظر مربی کوبایی بسیار متفاوت با مربیان داخلی است. شکل تمرینات هوازی، بدنسازی و تایم تمرین‌ها جدید و شرایط همه بوکسورها راضی کننده است. در حال‌ حاضر هم برای این که بچه‌ها در مسابقات با تنگی نفس روبه‌رو نشوند تمرینات دوومیدانی را انجام می‌دهیم.

دارنده مدال اول کشوری در رده بزرگسالان و جوانان به برخی مشکلات اردوی تیم‌ ‌ملی بوکس اشاره کرد و ادامه‌ داد: از نظر سطح تمرین هیچ کمبودی وجود ندارد، ولی بزرگ‌ترین مشکل این اردوها بحث حقوق بوکسورهاست. بنا ‌به دلایلی هم‌چون کمبود بودجه فدراسیون و برخی بی‌توجهی‌ها بوکسورهای ملی‌پوش حقوق خوبی دریافت نمی‌کنند. در صورتی که بحث مشکلات مالی بر طرف شود ملی‌پوشان با انگیزه بیش‌تری تمرین خواهند کرد.

مشت‌زن تیم‌ ‌ملی بوکس در وزن 52 کیلوگرم در مورد کسب سهمیه برای المپیک آینده نیز خاطرنشان کرد: برای المپیک 2016 آمادگی بالایی داشتیم، ولی به دلیل برخی از مشکلات نتوانستیم عازم شویم. در حال‌ حاضر شرایط خوبی را من و همه بچه‌ها داریم. ان‌شاء‌الله که با طرف شدن این مسائل بتوانیم برای المپیک 2020 کسب سهمیه کرده و برای کسب مدال مشت بزنیم.

ایسنا

ارسال نظر

نظرات کاربران