کدخبر: 19005

سرمربی تیم بسکتبال لوله آ.اس شیراز:

سرمربی تیم بسکتبال لوله آ.اس شیراز گفت: بازیکنانم تا الان یک ریال هم نگرفته‌اند و اگر هم در حال بازی هستند به خاطر عشق و علاقه و دلشان است که بازی می‌کنند.

راستان نیوز |

  مهدی دوانی‌زاده امشب پس از شکست تیمش برابر تیم بسکتبال شهرداری گرگان در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: در این بازی تیم ما نسبت به بازی مقابل شهرداری تبریز خوب بازی نکردند.

وی ادامه داد: در بازی گذشته مقابل شهرداری تبریز ما با 9 اختلاف باختیم ولی در گرگان نمی‌دانم چرا انقدر بد بازی کردند که شاید بخاطر فشار بازی مقابل تبریز باعث عملکرد ضعیف تیم شد.

سرمربی تیم بسکتبال لوله آ.اس شیراز خاطرنشان کرد: در کل از بازیکنانم راضی هستم و تمام تلاششان را کردند که خوب بازی کنند و امیدوارم در هفته‌های آینده بتوانیم بازی‌های خوبی را ارائه دهیم.

دوانی‌زاده اضافه کرد: فکر می‌کنم امشب روز گرگانی‌ها بود و هرچه زدند وارد سبد شد و این هم شانس ما بود که شهرداری امشب خوب بازی کند و ما شکست بخوریم.

وی در پاسخ به این سوال که نبود بابک نظافت چقدر در باخت امشب تاثیرگذار بود، گفت: ترجیح می‌دهم در مورد بابک الان صحبتی نکنم.

سرمربی تیم بسکتبال لوله آ.اس شیراز تصریح کرد: بابک مصدوم بود و من به وی اجازه دادم که برود اما فکر می‌کنم در این رابطه صحبتی نکنم بهتر است.

دوانی‌زاده در پاسخ به این سؤوال که آیا تیم شما نیز دچار مشکل بودجه است، گفت: بازیکنانم تا الان یک ریال هم نگرفته‌اند و اگر هم در حال بازی هستند به خاطر عشق و علاقه و دلشان است که بازی می‌کنند.

وی اضافه کرد: هنوز بازیکن خارجی هم جذب نکردیم و قول داده‌اند که برای دوره پلی‌آف بازیکن خارجی را به ما برسانند و امیدوارم این وعده عملی بشود.

دوانی‌زاده تاکید کرد: در لیک حداقل ثابت کردم که تیم من بومی است و بدون خارجی و بدون پول خیلی خوب کار می‌کنند و بازی‌ها با اختلاف کم واگذار می‌شود.

وی در پایان در خصوص بازی آینده تیمش برابر تیم شیمی‌در در شیراز گفت: امیدوارم بتوانیم بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم.

ارسال نظر

نظرات کاربران