کدخبر: 18994

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس این تیم را شایسته‌ترین تیم برای دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر دانست.

راستان نیوز |

  ادموند بزیک در مورد پیروزی پرسپولیس در اولین بازی دور برگشت مقابل سایپا  اظهار داشت: هرچند این تیم نتوانست از لحاظ ایجاد موقعیت گل مثل بازی‌های گذشته باشد، ولی مهم این بود که نظم تیمی‌اش را حفظ کرد. طبیعتاً کار پرسپولیس بعد از 10 نفره شدن سخت شد، ولی خیلی خوب و منطقی دفاع کرد و سه امتیاز را گرفت.

وی راجع به رقابت فشرده پرسپولیس و تراکتورسازی برای کسب عنوان قهرمانی گفت: من فکر می‌کنم همه چیز دست خود پرسپولیس است و اگر همین روند را ادامه دهد، قهرمان خواهد شد. من به تیم‌هایی مثل ذوب‌آهن، تراکتورسازی و چند مدعی دیگر احترام می‌گذارم، ولی معتقدم با اینکه تراکتورسازی پرمهره‌ترین تیم ایران است، اما پرسپولیس شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی است.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا شروع لیگ قهرمانان آسیا نمی‌تواند به پرسپولیس بابت فشردگی مسابقات ضربه بزند؟»، گفت: مهم‌ترین موضوع این است که پرسپولیس چگونه ریکاوری کند و چگونه از بازیکنان در هر دو جام بهره ببرد. طبیعتاً کار این تیم سخت است، ولی امیدوارم پرسپولیس با شروع آسیا به‌خوبی بعد از هر بازی ریکاوری کند.

بزیک در مورد عملکرد سروش رفیعی در بازی مقابل سایپا تصریح کرد: فکر نمی‌کردم او این‌قدر زود خودش را با دیگر بازیکنان پرسپولیس هماهنگ کنم. من به رفیعی تبریک می‌گویم و امیدوارم در پرسپولیس بهترین بازی‌ها را انجام بدهد.

تسنیم

ارسال نظر

نظرات کاربران