کدخبر: 18973

سروش رفیعی پس از پیوستن به پرسپولیس در اولین دیدار به صورت فیکس به میدان رفت و عملکرد خوبی هم داشت.

راستان نیوز |

  برانکو که قبلا برای فیکس کردن بازیکنان جدید وسواس بسیار زیادی از خودش نشان می‌داد و اصرار داشت که آنها حتما باید به اندازه معین با تیم تمرین کرده باشند، برای بازی دادن به سروش رفیعی از همه استانداردهای خودش دست برداشت و شاه‌ماهی نقل‌وانتقالات زمستانی را فقط با دو جلسه تمرین گروهی در ترکیب ابتدایی بازی با سایپا قرار داد!

با توجه به اینکه انتقال سروش خیلی طول کشید، طبیعی بود که از ثانیه اول بازی روز جمعه همه نگاه‌ها متوجه رفیعی باشد و مردم او را زیر ذره‌بین بگیرند؛ اتفاقی که باعث افزایش فشار روی سروش می‌شد و کیفیت بازی او را به خطر می‌انداخت. با این وجود به نظر می‌رسد رفیعی در مسابقه اول تا حدودی توانست بر این فشارها چیره شود و تاثیر خودش را روی بازی سرخپوشان بگذارد. حضور در تیم جدید و پست جدید کار را برای سروش سخت کرده بود، اما او در چند صحنه تسلط فوق‌العاده‌اش روی توپ را به رخ کشید و در توپگیری و بازیسازی موثر نشان داد.

در شرایطی که انتخاب شماره پیراهن برای رفیعی در پرسپولیس حاشیه‌هایی را به همراه داشت، او در نهایت توانست شماره هفت سرخپوشان را به خودش اختصاص بدهد. شاید همین مساله باعث شد بعضی‌ها او را با بختیار رحمانی مقایسه کنند و مثل شماره هفت پرسروصدای استقلال، منتظر نمایش‌های دور از انتظار رفیعی بمانند، اما سروش در گام نخست میخش را محکم کوبید و نشان داد «بختیار بشو» نیست. رحمانی در نیم‌فصل اول خیلی کم در جریان بازی دیده شد، اما سروش روز جمعه بارها پا به توپ شد و نشان داد قصد دارد سهم خودش را از این پرسپولیس بگیرد.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران