کدخبر: 18796

بعد از تبدیل شدن محل مصاحبه رسانه‌ها با بازیکنان به آتلیه عکاسی صورت گرفت

هیات فوتبال استان تهران امشب شیوه نوینی از هماهنگی و برنامه‌ریزی را برای رسانه‌های تصویری و نوشتاری در ورزشگاه ازادی به نمایش گذاشت.

راستان نیوز |

 بعد از پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و سایپا و در ادامه تصمیمات خلع‌الساعه از سوی هیات فوتبال استان تهران تدابیر جدیدی برای نمایندگان رسانه‌های گروهی در نظر گرفته شد که واکنش آنها را در پی داشت.

بعد از اینکه هیات فوتبال به عنوان متولی برگزارکننده میکسدزون‌های ورزش‌های آزادی نتوانست برای برگزاری هر چه بهتر گفت‌وگوی بازیکنان با رسانه‌ها نظم خاصی ایجاد کند اینبار تصمیم جدیدی گرفته شد مبنی بر اینکه خبرنگاران رسانه‌های تصویری باید به صورت جداگانه با بازیکنان به گفت‌وگو بپردازند.

ادامه تصمیمات خلق‌الساعه توسط هیات فوتبال این بار در میکسدزون آزادی+تصاویر

این تصمیم در حالی گرفته شد که تا همین هفته ‌آخر رقابت‌های لیگ برتر در نیم فصل اول بازیکنان تیم‌های پرسپولیس و استقلال با نمایندگان رسانه‌های تصویری گفت‌وگو نمی‌کردند. اما امروز به یک‌باره شاهد بودیم که بازیکنان در ابتدا با دوربین‌های تلویزیونی صحبت کرده و هنگامی که به خبرنگاران مکتوب می‌رسیدند با تعجب از آنها سوال می‌کردند مگر شما آنجا که ما مصاحبه می‌کردیم حضور نداشتید؟

ادامه تصمیمات خلق‌الساعه توسط هیات فوتبال این بار در میکسدزون آزادی+تصاویر

به طور مثال مهدی طارمی بعد از گفت‌وگویش با رسانه‌های تصویری اعلام کرد: اتوبوس تیم مدت‌ها است منتظر اوست ولی به احترام نمایندگان رسانه‌ها با خبرنگاران رسانه‌های مکتوب صحبت می‌کند این در حالی است که هر بازیکن بعد از 5 یا 6 مصاحبه با دوربین‌های مختلف تلویزیونی با رسانه‌های نوشتاری صحبت می‌کردند که این موضوع با واکنش آنها روبرو شده بود.

ادامه تصمیمات خلق‌الساعه توسط هیات فوتبال این بار در میکسدزون آزادی+تصاویر

بعد از اعتراض گسترده خبرنگاران مسئولان هیات فوتبال در میکسدزون اعلام کردند که این قانون از هفته آینده تغییر پیدا می‌کند و بازیکنان در ابتدا با نمایندگان رسانه‌های نوشتاری صحبت می‌کنند و سپس به سراغ رسانه‌های نوشتاری خواهند رفت.

 پیش از این و از زمانی که هیات فوتبال مسئولیت برقراری نظم در میکسدزون ورزشگاه آزادی را بر عهده گرفته بارها شاهد بی‌نظمی در این محل بوده و در اکثر مسابقات از میکسدزون به عنوان محلی امن برای گرفتن عکس سلفی توسط افراد متفرقه هستیم.

برای نظم‌دهی مناسب به این فضا، مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ایران باید در این باره ورود کرده و تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

فارس

ارسال نظر

نظرات کاربران