کدخبر: 18784

پس از گلی که مهدی طارمی به ثمر رساند، داور مسابقه سریعا به سمت بازیکنان پرسپولیس رفت و از آن‌ها خواست که زودتر به میانه زمین بیایند و بازی را آغاز کنند.

راستان نیوز |

 نیمه دوم دیدار تیم‌های پرسپولیس و سایپا با حواشی خاصی در جریان است.

در حالی که پرسپولیسی‌ها زودتر از سایپایی‌ها وارد زمین شده بودند، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس درون دروازه با حرکات جالب نمایشی و پشتک زدن آمادگی جسمانی خودش را به هم‌تیمی‌هایش نشان داد.

برانکو ایوانکوویچ به همراه حسین فرکی در تمام دقایق نیمه نخست به صورت ایستاده و از کنار زمین این دیدار را تماشا می‌کردند. برانکو با هیجان خاصی و با حرکات دست بارها از شاگردانش خواست که بازی رو به جلو و تهاجمی ارائه دهند.

پس از گلزنی پرسپولیس هواداران این تیم با شعارهایی از بازیکنان تیم‌شان می‌خواستند که گل دیگری را به ثمر برسانند.

در ادامه بازی در حدود دقیقه 68 زمانی که داور روی یک صحنه به نفع سایپایی‌ها خطا اعلام کرد تمام نیمکت‌نشینان پرسپولیس به این تصمیم اعتراض کردند و به کنار زمین آمدند. برانکو ایوانکوویچ هم با فریادهایی نسبت به تصمیم داور معترض بود اما در ادامه با دخالت داور چهارم سرمربی پرسپولیس کمی آرام‌تر شد ولی داور بازی به سمت نیمکت پرسپولیس آمد و به علی علیپور از نیمکت‌نشینان پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

در ادامه هواداران پرسپولیس همه به شدت علیه داور مسابقه شعار سر دادند.

برخی از هواداران پرسپولیس در برخی از دقایق این دیدار با شعار "کمیته داوران، عدالت عدالت" خواهان قضاوت بهتری از داوران بودند.

ارسال نظر

نظرات کاربران