کدخبر: 18761

تنها رضایت صادق خان شهردار لندن باقی مانده است تا پروژه ورزشگاه استمفوربریج تصویب شود

راستان نیوز |

به گزارش ایندیپندنت، در نهایت بعد از چندین هفته مذاکره بین نمایندگان رومن آبراموویچ با سران منطقه فولام و شورای توسعه محلی لندن، تصمیم بر این گرفته شد که رومن آبراموویچ برای توسعه ورزشگاه استمفوربریج 500 میلیون پوند هزینه کند. به همین خاطر در 3 فصل آینده چلسی در ورزشگاه ویمبلی شهر لندن بازی خواهد کرد تا ورزشگاه استمفوربریج آماده شود و این تیم بتواند بار دیگر به ورزشگاه همیشگی خود که یکی از قدیمی ترین ورزشگاه ها در انگلیس است، بازگردد.

تنها رضایت صادق خان شهردار لندن باقی مانده است تا پروژه ورزشگاه استمفوربریج تصویب شود و کار بازسازی ان از پایان فصل جاری صورت گیرد. چیزی که مشخص است این آخرین فصلی است که چلسی در استمفوربریج با این سرو شکل بازی خواهد کرد و بعد از 3 سال قرار است بار دیگر به این ورزشگاه بازگردد. ورزشگاهی که دیگر 42 هزار نفر گنجایش نخواهد داشت و گنجایش این ورزشگاه به 61 هزار نفر خواهد رسید.

این طرح در راستای درآمدزایی باشگاه چلسی و با رضایت رومن آبراموویچ گرفته شده است.

چلسی اکنون در اولین فصل حضور آنتونیو کونته در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار گرفته است و این هفته باید در دیداری حساس در کینگ پاور برابر لسترسیتی قرار گیرد که مدافع قهرمانی در رقابت های این فصل است.

ارسال نظر

نظرات کاربران