کدخبر: 18674

با این دیدار می خواهیم به جمع سه تیم برگردیم

مهاجم نفتی ها می گوید دیدار این تیم برابر استقلال شش امتیازی است چرا که آنها برای حضور در بین مدعیان خواهند جنگید.

راستان نیوز |

 ارسلان مطهری درباره رویارویی‌شان با استقلال در دیدار پیش رو گفت: همیشه اولین بازی‌ها جز حساس‌ترین بازی‌هاست، رویارویی با استقلال هم برای نفت همین‌طور خواهد بود اما با این تفاوت که این بازی برای نفت و استقلال 6 امتیازی است چراکه ما به قصد بالانشینی می‌جنگیم و امید به حفظ روند خوبمان هستیم، آبی‌پوشان تهرانی نیز برای دور شدن از جایگاهی که در آن قرار دارند.

وی در ادامه افزود: تمام تمرکزمان را روی این بازی گذاشتیم و تمریناتمان طبق شرایط این بازی انجام شده و خیلی تلاش می‌کنیم که 3 امتیاز این بازی را کسب کنیم تا به رده سوم جدول برگردیم و شخصیت تیمی‌مان را حفظ می‌کنیم.

وقتی از او درباره گلزنی مجددش در بازی مقابل استقلال سوال می‌کنیم می‌گوید: در ابتدا تلاش خواهم کرد که به تیمم کمک کنم و اصلا به گلزنی فکر نمی‌کنم. نه که گلزنی برایم اهمیت ندارد و به آن فکر نمی‌کنم، نه. بیشترین توانم را برای نتیجه گرفتن نفت بکار خواهم برد و اگر موقعیتی هم پیش بیاید سعی می‌کنم که گل هم بزنم. در کل فکر می‌کنم فردا بازی خوبی را شاهد خواهیم بود.

مهاجم نفت حضور تماشاگران در ورزشگاه را عامل تاثیرگذاری برای کسب تیم بی‌هواداراشان در نتیجه‌گیری می‌داند و در این باره می گوید: به دلیل آنکه تیم نفت هوادار ندارد به انتظار بازی‌هایی می‌نشینیم که طرفداران پرشوری دارند تا ورزشگاه پر شود. ما چه میزبان و چه میهمان باشیم در هر دو صورت مقابل تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس، تراکتور، سپاهان و ... به عنوان میهمان در زمین قرار داریم. دوست داریم تماشاگران بیایند و به بازی هیجان بدهد چراکه حضور آنها بیشتر از آنکه به حریفانمان انگیزه دهند به ما انگیزه می‌دهد. یکی از دلایل موفقیت‌هایمان در رویارویی با تیم‌های پرهوادار حضور تماشاگران حریف است و ما منتظر این رویارویی‌ها هستیم علاوه بر آنکه پیروزی در این بازی‌ها برایمان لذتبخش است.

نفت‌تهران در دیدار جام‌حذفی موفق به شکست آبی‌پوشان شده مطمئنا استقلالی‌ها به هدف شکست آنها به میدان می‌روند، مطهری در این‌باره گفت: نه استقلال بلکه هر تیم دیگری که مقابل حریفش در هر یک از رقابت‌ها بازنده باشد در بازی بعدی برای به دست آوردن اعتبارش با تفکرات انتقام‌جویی به میدان می‌رود قطعا آنها تلاش می‌کنند تا نتیجه باختی که در جام‌حذفی رقم خورده بود را از ما پس بگیرند. ابتدا به دنبال نمایش بازی خوب هستیم تا تماشاگران از آن لذت ببرند و در ادامه دعا می‌کنم که این بازی با برد ما به پایان برسد.

او در پایان درباره اینکه آیا پیشنهادی از استقلال به دست او رسیده است و تصمیم ندارد از جمع زردپوشان تهرانی جدا شود می‌گوید: من و مدیربرنامه‌ام از طرف باشگاه استقلال هنوز هیچ پیشنهادی به دستمان نرسیده است و با باشگاه نفت هم در این مورد هیچ صحبتی نداشته‌ام اگر چنین پیشنهادی ارسال شود قطعا آنها با من در میان می‌گذارند. اگر پیشنهادی به دستم برسد قطعا خودم آن را رسانه‌ای خواهم کرد و اگر چنین خبری را از زبان شخص دیگری شنیدید قطعا بدانید که صحت ندارد.

ارسال نظر

نظرات کاربران