کدخبر: 18326

فرشاد پیوس پیشکسوت پرسپولیس

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به مانند دیگر پیشکسوتان این تیم بر جذب بازیکنان شاخص تأکید دارد.

راستان نیوز |

  فرشاد پیوس در مورد شرایط فعلی پرسپولیس و جدایی چند بازیکن از این تیم گفت: دیگر نباید به بازیکنان جداشده فکر کرد و الان مهم این است که پرسپولیس بازیکنان خوبی را به‌خدمت بگیرد. مطمئناً کار این تیم در نیم‌فصل دوم بسیار سخت‌تر خواهد شد و پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ برتر نیاز به تقویت دارد. از طرفی بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هم در پیش است و پرسپولیس باید با قدرت کامل در این بازی‌ها شرکت کند.

وی ادامه داد: پرسپولیس در خرید بازیکن باید بسیار باهوش عمل کند و معتقدم حتی بازیکن معمولی هم به درد این تیم نمی‌خورد. بازیکنی که به پرسپولیس می‌آید باید یک سر و گردن از تمامی بازیکنان این تیم بالاتر باشد. به‌عنوان مثال این روزها بحث حضور سروش رفیعی در پرسپولیس مطرح است و اگر بتوانند او را جذب کنند، قطعاً یک خرید فوق‌العاده است.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اختلاف اخیر برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی‌روش که حاشیه‌های زیادی را به‌وجود آورد، تصریح کرد: من معتقدم باید این اختلاف‌ها برطرف شود، ولی درمورد این موضوع حق با برانکو ایوانکوویچ بود. وقتی بازی دوستانه تیم ملی در کشور امارات لغو شد، دلیلی نداشت که چنین اردویی برگزار شود.

تسنیم

ارسال نظر

نظرات کاربران