کدخبر: 18142

هفته شانزدهم ‌لیگ برتر فوتسال

در هفته شانزدهم هجدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور تیم فوتسال یاسین پیشرو قم در خانه دانشگاه آزاد با نتیجه 5 بر 3 به پیروزی دست‌یافت.

راستان نیوز |

 هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور عصر پانزدهمین روز از دی‌ماه با برگزاری 7 دیدار پیگیری شد و در پایان تیم‌های فاتح این هفته مشخص شدند.

در این هفته یاسینی‌ها عصر امروز در تهران به مصاف دانشگاه آزاد این شهر رفتند که این روزها شرایط جالبی را سپری نمی‌کند.

پیش از آغاز این مسابقه ناصر صالح که به‌تازگی جانشین حسین شمس در این تیم شده، به دلیل کش‌وقوس با مسئولان دانشگاه آزاد بر سر رقم قرارداد خود و عدم تحقق خواسته‌هایش لحظاتی قبل از آغاز مسابقه اردوی این تیم را ترک کرد.

بدین ترتیب تیم دانشگاه آزاد با یک شوک مهیب برابر یاسین پیشرو صف‌آرایی کرد و به تعداد مشکلات این تیم افزوده شد تا با یک روحیه نه چندان جالب برابر این تیم صف‌آرایی کند.

پس‌ازآن که سوت آغاز مسابقه به صدا درآمد، بازی در ابتدای کار چنگی به دل نمی‌زد و یکنواخت دنبال می‌شد.

نیمه نخست این بازی با تساوی دو بر دو به‌پایان رسید، برای قمی‌ها در این نیمه ابراهیم مسعودی و مهدی زاهدی گل زنی کردند.

در آغاز نیمه دوم یاسینی‌ها پا به میدان گذاشتند تا پیروز میدان باشند و از شیوه‌ی بازی این تیم در این نیمه مشخص بود.

اما تیم دانشگاه نیز در برابر یاسین پیشرو نشان داد که تیم دست‌وپا بسته‌ای نیست و چند موقعیت خطرناک را بر روی دروازه یاسینی‌ها ایجاد کردند.

در ادامه جریان بازی یاسین پیشرو با گل‌ها هاشم فرج زاده، مجتبی مریدی زاده و روح‌الله ایثاری نتیجه بازی را 5 بر 2 به سود خود تغییر دادند.

این بازی حاشیه‌هایی را نیز در پی داشت، مهدی رضایی سرپرست تیم فوتسال قم با نماینده فدراسیون درگیری فیزیکی پیدا کرد و هادی بافنده بازیکن دانشگاه آزاد از بازی اخراج شد.

با این نتیجه که در این بازی به‌دست آمد تیم قم کمی به پیروزی نزدیک‌تر شد و به فکر برپا کردن جشن پیروزی در خانه حریف بود.

اما در واپسین لحظات این مسابقه تیم دانشگاه یکی گل‌های خورده را جبران کرد و نتیجه بازی با حساب 5 بر 3 به‌پایان رسید تا شاگردان محمدرضا حیدریان به هفتمین پیروزی خود در هجدهمین دوره لیگ دست یابند.

یاسینی‌ها با این پیروزی 23 امتیازی شدند و با صعود سه پله‌ای خود در رده هفتم جدول رده‌بندی قرار گرفتند.

تسنیم

ارسال نظر

نظرات کاربران