کدخبر: 18104

در جلسه سرپرست باشگاه با ملی‌پوشان چه گذشت؟

در جلسه سرپرست باشگاه پرسپولیس با هفت ملی‌پوش این تیم نکات جالبی از سوی طرفین مطرح شد.

راستان نیوز |

 سید جلال حسینی، مهدی طارمی،‌رامین رضائیان، کمال کامیابی‌نیا، علیرضا بیرانوند، وحید امیری و محمد انصاری هفت ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته از دوبی به تهران بازگشتند امروز در جلسه‌ای با حضور سرپرست این باشگاه، رئیس هیأت مدیره پرسپولیس و یک عضو دیگر از هیأت مدیره شرکت کردند.

در این جلسه جعفر کاشانی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به بیان خاطرات خود از دوران گذشته و رفتار ملی‌پوشان صحبت کرد و همچنین علی‌اکبر طاهری سرپرست این باشگاه هم از ملی‌پوشان خود خواست تا تمرکز خود را حفظ کرده و به حواشی توجهی نکنند.

طاهری از هفت ملی‌پوش تیمش خواست تا بازیکنان در این باره مصاحبه نکرده تا به حواشی دامن زده نشود. سرپرست باشگاه به این هفت بازیکن گفت که تمام توان و تمرکز خود را برای موفقیت پرسپولیس بگذارند و مطمئن باشند این مسائل هم حل خواهد شد.

در ادامه همه بازیکنان دقایق کوتاهی به صحبت پرداختند اما سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس به نمایندگی از بازیکنان درباره اتفاقات رخ داده و بازگشت این هفت بازیکن از دوبی به تهران صحبت کرد.

کاپیتان تیم پرسپولیس از طاهری خواست تا با اقدامات خود آرامش را مجددا به پرسپولیس برگرداند. همچنین حسینی از بازیکنان خواست تا به اتفاقات رخ داده توجه نکنند و تنها برای موفقیت پرسپولیس در شرایط فعلی تلاش کنند تا با حل شدن مشکلات رخ داده مجددا شاهد روزهای خوبی برای فوتبال ایران باشیم.

فارس

ارسال نظر

نظرات کاربران