کدخبر: 18088

یک رسانه عربستانی در تحلیلی کوتاه با اشاره به اختلاف نظر کارلوس کیروش و برانکو ایوانکوویچ مدعی شد باشگاه الهلال باعث بحران در فوتبال ایران می‌شود.

راستان نیوز |

 روزنامه الریاض عربستان با انتخاب تیتر الهلال باعث بحران در فوتبال ایران می‌شود، نوشته است: برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات تیم پرسپولیس حمله آتشینی متوجه کارلوس کی‌روش همتای خود در تیم ملی فوتبال ایران به خاطر عدم همکاری‌اش با باشگاه‌ها کرده است.

این رسانه عربستانی سپس به نقل از سرمربی تیم پرسپولیس نوشت: اگر تیم پرسپولیس از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود نکند، کی‌روش مقصر است. الهلال عربستان اصلی‌ترین حریف پرسپولیس است و ما خودمان را مهیای رقابت با این تیم ‌می‌کنیم اما کارلوس کی‌روش به من احترام نگذاشت و بازیکنانم را به اردوی تیم ملی برد. این همکاری باید دو طرفه باشد و او فقط تیم ملی را انتخاب می‌کند.

روزنامه الریاض در ادامه صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ به نقل از رسانه‌های ایرانی نوشته است: تیم تحت هدایتش در حال تمرین و بازی تدارکاتی پیش از بازی حساس با الهلال عربستان است، اما سرمربی تیم ملی ایران بازیکنان کلیدی پرسپولیس را به اردوی امارات فرا خواند و در نتیجه سازماندهی و هماهنگی در تیمش جهت بازی برابر حریف عربستانی وجود نخواهد داشت.

تسنیم

ارسال نظر

نظرات کاربران