کدخبر: 18067

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال زنان کشور

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال زنان کشور با انجام چهار دیدار در شهرهای اهواز، ‌شیراز، ‌اصفهان و سیرجان پیگیری می شود و تیم آینده سازان میهن با توجه به جایگاهش در جدول از شانس بیشتری برای رسیدن به صدر جدول برخوردار است.

راستان نیوز |

  تیم شهرداری سیرجان با 26 امتیاز و تفاضل گل بیشتر در صدر جدول رقابت ها لیگ برتر فوتبال زنان قرار دارد و تیم آینده سازان میهن با همین امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده دوم این جدول ایستاده است. شهرداری سیرجان این هفته یک بازی سخت پیش رو دارد و نماینده نجف آباد اصفهان این شانس را دارد که جایگاه خود را در جدول رقابت ها ارتقا بخشد.
تیم آینده سازان میهن این هفته در اصفهان مهمان همشهری خود تیم ذوب آهن اصفهان است و به نظر می رسد بازی سختی در پیش ندارد.
برنامه کامل هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال زنان به شرح زیر است و تیم های همیاری آذربایجان غربی و راه یاب ملل سنندج این هفته با قرعه استراحت مواجه شده اند.
هفته سیزدهم - جمعه 17 دی - ساعت 10:00
استقلال خوزستان- شهرداری بم- تختی اهواز
قشقایی شیراز- خیبر خرم آباد-دستغیب شیراز
ذوب آهن اصفهان - آینده سازان میهن نجف آباد-فولاد شهر
شهرداری سیرجان-پالایش گاز ایلام-تختی سیرجان
در حال حاضر پس از تیم های شهرداری سیرجان و آینده سازان نجف آباد اصفهان که به ترتیب در رده اول و دوم جدول ایستاده اند، تیم های شهرداری بم با 25 امتیاز، پالایش گاز ایلام با 19 امتیاز، راه یاب ملل سنندج با 13 امتیاز، همیاری آذربایجان غربی با 13 امتیاز، ذوب آهن اصفهان با 9 امتیاز، قشقایی شیراز با 9 امتیاز، استقلال خوزستان با یک امتیاز و خیبر خرم آباد نیز با یک امتیاز به ترتیب رده سوم تا دهم این جدول را در اختیار دارند.
ایرنا

ارسال نظر

نظرات کاربران