کدخبر: 17933

سرمربی لیورپول بابت از دست رفتن 2 امتیاز کلیدی عصبانی بود.

راستان نیوز |

  یورگن کلوپ،سرمربی آلمانی لیورپول تساوی 2 بر 2 تیمش در زمین ساندرلند در هفته بیستم لیگ برتر انگلیس را ناشی از خستگی بازیکنان میهمان دانست.

او در پایان بازی اظهار داشت: حرف زدن درباره بازی برایم دشوار است.چون هرگز با شرایطی شبیه این مسابقه روبه‌رو نشده بودم. به همین دلیل ایده جهت سخن گفتن ندارم! خوب شروع کردیم اما در ادامه کنترل بازی را از دست دادیم؛ اتفاقی که برای ما طبیعی نیست اما قبلا برایمان رخ داده بود. شاید خستگی ناشی از بازی‌های فشرده کار دستمان داد. به هرحال بازی در زمین ساندرلند که در تغییر فاز بازی قدرتمند عمل کرد، دشواری‌های خاص خود را داشت.در نیمه دوم کنترل میدان را در اختیار داشتیم و شاید لایق دستاوردهای بیش‌تری بودیم.کاملا نه اما تا حدود زیادی لیاقت زدن گل دوم را داشتیم ، با این حال یک خطای هند ما را از پیروزی بازداشت. ضربه آزادی که در ادامه یک پنالتی برای حریف به ارمغان آورد به ناحق برای ساندرلند گرفته شد چون اصلا برخورد و خطایی صورت نگرفت! ناراحتم؛ نه به خاطر از دست دادن 2 امتیاز بلکه به دلیل 2 پنالتی حریف. از این بابت عصبانی هستم اما آنچه رخ داده را می‌پذیرم.

او درباره برنامه فشرده این مقطع فوتبال انگلیس گفت: چه می‌توانم بگویم؟ من نمی‌توانم در برنامه تاثیری بگذارم یا آن را تغییر دهم. فقط می‌توانیم برنامه را ببینیم و بازی‌هایمان را انجام دهیم.

تسنیم

ارسال نظر

نظرات کاربران