کدخبر: 17922

پایان هفته یازدهم لیگ برتر بسکتبال

هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر بسکتبال برگزار شد که تیم شهرداری کاشان تنها نماینده استان اصفهان در این مسابقات با شکست مقابل مهمانش پتروشیمی بندر امام در رده هشتم باقی ماند.

راستان نیوز |

تیم بسکتبال شهرداری کاشان در هفته یازدهم از چارچوب رقابت‌های لیگ، در کاشان به مصاف میهمان خود پتروشیمی‌ بندر امام رفت و بازی را واگذار کرد.

در کوارتر اول، بازی نزدیک‌ دنبال شد و‌ در پایان دو تیم در امتیاز 17 مساوی شدند؛ در کوارتر دوم پتروشیمی بندر امام بر بازی سوار شد و این کوارتر را 25-14 به سود خود پایان داد و در نیمه اول 42-31 پیروز‌ شد.

کوارتر سوم‌ بازی متعادل پیش رفت اما باز این تیم‌ پتروشیمی بندر امام بود که این کوارتر را هم‌ 19-15 آز آن خود کرد؛ کوارتر‌ چهارم هم با برتری قاطع 21-16 پتروشیمی بندر امام به پایان رسید تا همانند دور رفت، تیم پتروشیمی بندر امام کار چندان سختی مقابل تنها نماینده استان اصفهان در لیگ بسکتبال نداشته باشد و با اختلاف 20 امتیاز، 82-62 فاتح رقابت شود.

در این دیدار کولوویچ از شهرداری کاشان با کسب 21 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد اما نتوانست مانع شکست تیمش شود؛ در طرف مقابل هم رابینسون با به دست آوردن 20 امتیاز بهترین بازیکن پتروشیمی بندر امام در کسب امتیاز بود.

به این ترتیب و پس از برگزاری دیدارهای هفته یازدهم شهرداری کاشان با 15 امتیاز هم‌چنان در رده هشتم جدول باقی ماند.

شهرداری کاشان در دیدارهای گذشته خود 4 پیروزی در مقابل تیم‌های شهرداری تبریز، لوله آ.اس شیراز، پالایش نفت آبادان و شیمیدر تهران به دست آورده و متحمل 6 شکست در برابر تیم‌های پتروشیمی بندر امام، دانشگاه آزاد، نیروی زمینی، شهرداری اراک، شهرداری گرگان و شهرداری تبریز شده بود.

 در سایر دیدارهای این هفته نتایج زیر به دست آمد:

شهرداری تبریز 63 - 65 شیمیدر تهران

نیروی زمینی 55 - 79 پالایش نفت آبادان

دانشگاه آزاد 92 - 57 لوله آ.اس شیراز

شهرداری اراک 88 - 74 شهرداری گرگان

فارس

ارسال نظر

نظرات کاربران