کدخبر: 17921

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری کاشان گفت: برخی سوت های داوران در جریان بازی باعث شد در آخر دیدار با پتروشیمی بندر امام (ره) بازی یکطرفه شود و اختلاف 20 امتیاز واقعیت مسابقه امروز نبود.

راستان نیوز |

 مجید صالحی شامگاه دوشنبه پس از پایان دیدار تیم های شهرداری کاشان و پتروشیمی بندر امام (ره) در لیگ برتر بسکتبال در گفت و گو با خبرنگاران افزود: متاسفانه این سوت ها در جاهایی که ما به اختلاف خود با حریف نزدیک می شدیم، زده می شد.
وی بیان کرد: فکر می کنم باید این موارد به کمیته داوران ارجاع شود که متاسفانه در بازی قبلی نیز چنین اتفاقی روی داد.
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری کاشان با بیان اینکه نمی دانم مشکلات داوری را به کجا ارجاع دهم، ادامه داد: فکر کنم باید فیلم ها را برداشته و با محمود مشحون رییس فدراسیون بسکتبال به طور مستقیم صحبت کنم.
صالحی گفت: تیم پتروشیمی بیشترین هزینه را در سطح کشور و حرفه ای ترین باشگاه را دارد و از شرایط بسیار ایده آلی برخوردار است.
وی تصریح کرد: بازیکنان پتروشیمی خیلی خوب عمل کردند و با هدایت خوب سرمربی خود توانستند برنده شوند.
سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام (ره) نیز پس از پیروزی برابر شهرداری کاشان گفت: سرمربی تیم ملی بسکتبال خود تصمیم به رفتن از تیم ملی گرفت و «درک بائرمان» خود صلاح کارش را بیشتر می دانست.
مهران شاهین طبع شامگاه دوشنبه پس از پایان دیدار تیم های شهرداری کاشان و پتروشیمی بندر امام (ره) در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود و هر دو تیم عملکرد مطلوبی از خود به نمایش گذاشتند.
وی ادامه داد: در جاهایی هم رقابت شانه به شانه بود که در هر صورت تجربه بازیکنان ما بیشتر شد.
شاهین طبع با بیان اینکه جایگاه پتروشیمی در جدول رده بندی لیگ برتر مهم نیست، گفت: جایگاه ما در آخر فصل بسیار مهم است چرا که بازی سنگین تری با تیم های بالای جدول داریم.
در این دیدار که عصر روز دوشنبه در سالن پویش دانشگاه کاشان برگزار شد، تیم پتروشیمی بندر امام (ره) توانست با نتیجه ٨٢ بر ٦٢ شهرداری کاشان را مغلوب کند.
ایرنا

ارسال نظر

نظرات کاربران