کدخبر: 17912

باشگاه‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران به خاطر تخلفات تماشاگرانشان مجددا از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جریمه شدند.

راستان نیوز |

  بر اساس اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم نفت آبادان و گسترش فولاد 6 دی ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه به داخل زمین مسابقه صورت گرفت. این تیم با توجه به سوابق هفته های چهارم و سیزدهم لیگ برتر به پرداخت 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به دلیل اهانت تماشاگران نفت به بازیکنان تیم حریف با توجه به سوابق در هفته های چهارم، یازدهم، سیزدهم و چهاردهم لیگ برتر مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم فولاد خوزستان به دلیل تخلف تعدادی از تماشاگران منتسب به تیم فولاد در بازی برابر پیکان تهران و اهانت به تیم داوری با توجه به سوابق هفته های دهم و چهاردهم یگ برتر به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بازی دو تیم سپاهان اصفهان و استقلال تهران پنجم دی ماه در اصفهان انجام شد و باشگاه استقلال به خاطر پرتاب سنگ توسط تماشاگران به سمت کمک داور مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم تراکتورسازی به دلیل اهانت تماشاگران به داور مسابقه با بکارگیری الفاظ زشت در طول مسابقه با تیم نفت تهران به پرداخت مبلغ 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مسابقه نفت و گاز گچساران و تراکتورسازی تبریز از سری مسابقات جام حذفی 30 آذرماه برگزار و از سوی تماشاگران تیم نفت و گاز گچساران تخلفاتی مبنی بر پرتاب سنگ و اشیا صورت گرفت که کمیته انضباطی تیم مربوطه را 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

کلیه آرا صادره شده از سوی کمیته انضباطی قطعی است.

مهر

ارسال نظر

نظرات کاربران