کدخبر: 17899

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران فهرست بازیکنانی که در دوره نقل و انتقالات نیم فصل دوم از این تیم جدا می شوند را اعلام کرد و در خصوص وضعیت «مهدی رحمتی» دروازه بان این تیم گفت: در مورد این بازیکن در روزهای آینده تصمیم گیری می شود.

راستان نیوز |

 «رضا افتخاری» روز دوشنبه در حاشیه نشست هم اندیشی مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران با مدیران عامل شش باشگاه لیگ برتری در گفت وگو با خبرنگاران گفت: «آرش افشین» مهاجم تیم در لیست خروجی قرار دارد و «فرشید باقری» و «امین حاج محمدی» نیز از باشگاه های پدیده و سایپا در خواست دارند، اما در مورد وضعیت مهدی رحمتی در روزهای آینده تصمیم گرفته خواهد شد.
وی افزود: دیشب با علیرضا منصوریان سرمربی تیم صحبت کردم. قرار است وی تا سه روز آینده فهرست قطعی نفرات خروجی تیم را اعلام کند.
مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: البته رحیم زهیوی هم جزو بازیکنانی است که منصوریان تمایل به جذب وی دارد. با او مذاکره کردیم و اگر بتواند رضایت‌ نامه اش را بگیرد، به استقلال خواهد پیوست.
افتخاری در خصوص جلسه‌ ای که با منصوریان در مورد آرش افشین داشت، گفت: افشین را من به استقلال نیاوردم و آنهایی که ابتدای فصل با او قرارداد بستند؛ باید پاسخگو باشند. اما اینکه چرا او کم بازی کرده سؤالی است که باید سرمربی استقلال پاسخ بدهد.
وی در خصوص قراردادهای بازیکنان استقلال گفت: قراردادهای بازیکنان زمانی امضا شده که من حضور نداشتم. از طرفی باید تعدادی از بازیکنان را آزاد کنیم تا به تیم های دیگر بروند.
مدیر عامل استقلال تهران در خصوص پرونده بازیکنان خارجی نیز گفت: شکایت عادل شیحی سبب شد تا استقلال ملزم به پرداخت 47 هزار دلار به این بازیکن شود که چند روز پیش آن را پرداخت کردیم. سه بازیکن دیگر هستند که وکیل ما در حال رایزنی با آنها است. اگر در نهایت رای به ضرر استقلال صادر شود، استقلال به دلیل حضور بازیکنانش در جام جهانی گذشته از فیفا طلبکار است و به فیفا گفته ‌ایم که بدهی استقلال را از این طریق پرداخت کند.
وی ادامه داد: تنها بازیکنان شاکی باقیمانده پروپیچ است که فعلا شرایط به گونه ‌ای نیست که از ما امتیاز کسر شود.
مدیر عامل استقلال در خصوص نشست هم اندیشی مسئولان سازمان لیگ فوتبال ایران با مدیران عامل شش باشگاه لیگ برتری گفت: مسائل اقتصادی و وضعیت باشگاه ‌ها محور این نشست بود. از طرف دیگر نشستی را در مورد نواقص مدارک برای ارسال به کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار کردیم که مقرر شد مدارک به سازمان لیگ تحویل داده شود و آنها مدارک را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند.
وی در باره جدایی محسن خدایی معاون اجرایی باشگاه استقلال از این تیم گفت: هر تیمی می ‌تواند یک سرپرست داشته باشد. به این ترتیب استقلال نمی توانست نصرالله عبداللهی و خدایی را با یکدیگر به عنوان سرپرست داشته باشد.
افتخاری همچنین از تغییر چارت باشگاه استقلال و تصویب آن در هیأت مدیره خبر داد.
ایرنا

ارسال نظر

نظرات کاربران