کدخبر: 17888

مربی سابق استقلال

مربی پیشین آبی‌پوشان گفت: امیدوارم شرایط استقلال در نیم فصل دوم به مراتب نسبت نیم فصل او بهتر شود. چون شایستگی این تیم بالاتر از این موقعیت است.

راستان نیوز |

مجید صالح اظهار داشت: شاید بتوان نیم فصل اول را دوران تجربه اندوزی منصوریان دانست. دورانی که سرمربی استقلال این فرصت را داشت که بهترین شناخت از تیم و فضای کار مربیگری را به دست بیاورد.

مربی سابق استقلال گفت: منصوریان یکی از بازیکنان بزرگ این تیم بود و حتی می‌توان از او بعنوان یکی از اسطوره‌های این باشگاه یاد کرد. دوران مربیگری او نیز سالهاست که آغاز شده و تجارب ارزنده‌ای در تیم‌های ملی امید، زیر 22 سال و نفت تهران داشت. اما مقوله مربیگری کردن در استقلال با همه این مقوله ها تفاوت دارد. مربیگری کردن در این تیم نه مثل بازی کردن است و نه مثل مربیگری کردن در دیگر تیم ها. حتی تیم ملی امید و حتی من می‌گویم مثل تیم ملی بزرگسالان.

وی افزود: به هرحال منصوریان این فرصت را داشت که این فضا را در این فصل تجربه کند و من می‌دانم قطعا خیلی از دیدگاه‌های منصوریان امروز نسبت به ابتدای فصل تفاوت دارد. همین تغییر دیدگاه‌ها و شناختی که منصوریان از اطراف و اطرافیانش به دست آورده می‌تواند راهگشای خوبی برای نیم فصل دوم وی در استقلال باشد.

صالح خاطرنشان ساخت: منصوریان در صورت استفاده صحیح از تجارب نیم فصل نخستش می تواند روزهای خوبی را در نیم فصل دوم با استقلال تجربه کند.

مهر

ارسال نظر

نظرات کاربران