کدخبر: 17473
راستان نیوز |

  سرمربی تاتنهام از پیروزی برابر ساوتهمپتون بسیار خوشحال است و به ستایش از شاگردنش پرداخت.

به گزارش اسکای اسپورت، تاتنهام در آخرین بازی هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس نتیجه بسیار خوبی را به دست آورد و توانست در خانه ساوتهمپتون با نتیجه چهار بر یک به پیروزی برسد.

از سال ۱۹۹۸ تا الان هیچ تیمی نتوانسته بود در خانه ساوتهمپتون چهار گل به این تیم بزند تا اینکه تاتنهام موفق به چنین کاری شد.

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام در نشست خبری بعد از بازی گفت:  نتیجه بسیار خوبی را به دست آوردیم با این حال فکر نمی کنم که این بهترین بازی ما در فصل جاری بوده باشد. با وجود انکه نتیجه عالی بود اما می توانستیم بهتر از این هم ظاهر شویم.

او ادامه داد: اگر می خواهیم جزو چهار تیم نخست جدول رده بندی باشیم بای با تمرکز بالاتری برابر حریفان به میدان رفت. پیروزی در هر دیداری سخت است. جنگندگی و تمرکز بالا رمز پیروزی در هر دیداری است. بازی را بد شروع کردیم و تنها بعد از دو دقیقه دروازه ما باز شد با این حال روحیه خود را از دست ندادیم و به بازی برگشتیم.

سرمربی آرژانتینی سفید پوشان وایت هارت لین ادامه داد: بعد از ۱۵ دقیقه کنترل بازی را به دست گرفتیم. گل دله آلی باعث شد تا به بازی برگردیم و با اعتماد و روحیه بالا بازی کنیم. زدن چهار گل در سنت ماری اصلا آسان نیست. ساوتهمپتون از بهترین تیم های لیگ جزیره است و این نتیجه نشان می دهد که ما تا چه اندازه خوب بازی کردیم.

 پوچتینو در پایان سخنان خود گفت: باید به ستایش از بازیکنان تاتنهام به خاطر این بازی خوب پرداخت. آنها شایسته پیروزی بودند. در هفته جاری همه تیم های مدعی به پیروزی رسیدند و تغییری در جدول رده بندی به وجود نیامد اما مهم این است که ما به پیروزی رسیدیم و سه امتیاز را به دست آوردیم.

ایسنا

ارسال نظر

نظرات کاربران