کدخبر: 17260

دیالوگ من و قلعه‌نویی آن حرف‌ها نبود؛ از رحمتی دلخور نیستم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ۳ کاپیتان ما امروز نیمکت‌نشین بودند.

راستان نیوز |
  علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان و پس از اینکه در نشست خبری حاضر شد بار دیگر در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و در مورد بازی گفت: به مردم خوب اصفهان بابت این ورزشگاه تبریک می‌گویم. در نیمه اول 3 بار به تیرک دروازه زدیم، در نیمه دوم هم وقتی گل خوردیم 15 دقیقه بعد از گل را به حریف دادیم و آنها می‌توانستند گل دوم را هم بزنند اما پس از آن به بازی مسلط شدیم.

وی ادامه داد: اعتقادی به شانس ندارم، اعتقاد به زحمت و تلاش دارم، هرچه زحمت بکشی بهره‌مند می‌شوی، تلاش مضاعف ما باعث شد که ناامیدی در تیم رسوخ نکند و گل مساوی را بزنیم، هفته گذشته یک جام مهم را از دست دادیم که شرایط سختی داشتیم که مقابل تیم ویسی قرار گرفتیم تیمی که در 2-3 هفته اخیر پیروز شده است.

سرمربی استقلال در مورد خداحافظی تماشاگران با او، گفت: آنها اصفهانی بودند و ما را بدرقه می‌کردند اما هواداران ما تا آخرین لحظه حامی ما بوده و هستند. ما با هوادارانمان و همچنین رئیس باشگاهمان تا آخرین لحظه هستیم. آقای افتخاری به من انرژی مثبت داد و در جلسه فنی هم شرکت کرد و پیام وزیر ورزش را هم بیان کرد. دست هواداران را هم می‌بوسم، این شعار نیست. ما گل مساوی را با حمایت هواداران زدیم، جوانان ما هم خوب بازی کردند. زکی‌پور، سید حسینی، حق‌دوست و تلاش کردیم که مسیر رو به جلو را ادامه بدهیم. خیلی‌ها از ما حمایت کردند که از آنها تشکر می‌کنیم و آنهایی که در این مسیر از من حمایت نکردند هم از آنها گله‌ای ندارم، فوتبال حرفه‌ای همین است.

منصوریان در مورد دلخوری‌اش از سید مهدی رحمتی گفت: اصلاً چنین چیزی نیست، تشخیص کادر فنی این بود که امروز حسینی بازی کند، خود رحمتی حسینی را روانه میدان کرد، امروز 3-4 کاپیتان استقلال نیمکت‌نشین بودند. مهدی رحمتی، خسرو حیدری و یعقوب کریمی در ترکیب قرار نداشتند، با مهدی فضای منفی نداریم و این تشخیص کادر فنی بود. رحمتی کمکمان کرده و منکر توانایی‌های فنی او نمی‌توان شد، حسینی هم بازیکن خود باشگاه استقلال بوده و به باشگاه استقلال تبریک می‌گویم. حمید بابازاده هر 2-3 سال یک دروازه‌بان خوب معرفی می‌کند.

سرمربی استقلال در مورد اینکه قلعه‌نویی به او گفته ریشه 2-3 نفر را در استقلال بزند، گفت: اصلاً اینطور نیست. ما با تمام وجودمان از تیممان حمایت می‌کنیم. قلعه‌نویی زمین تمرین می‌خواست و به همین دلیل در تمرین ما حضور داشت. او سرمربی ما بوده و برای استقلال زحمت کشیده است. دیالوگی که بین من و قلعه نویی رد و بدل شد اینها نبود، ما مدام خوش و بش می‌کردیم و لبخند روی لبمان بود. او برای استقلال زحمت کشیده و اکنون هم نوبت ماست که کار کنیم و با تمام وجود از تیم حمایت می‌کنم.

به گزارش راستان نیوز؛ قلعه نویی روز گذشته گفته بود که دو سه نفر را در استقلال باید ریشه شان را سوزاند.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران