کدخبر: 17247

رفیعی بعد از گذراندن دوران خدمت سربازی خود راهی تهران شده و پرسپولیسی می شود. سروش به پرسپولیسی‌ها گفته اگر لژیونر نشود پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.

راستان نیوز |

 مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاشند در اولین روز‌های نقل‌وانتقالات نیم‌فصل بازیکنان مدنظر این مربی کروات را جذب کنند و از این‌رو مذاکرات خود را با دو ملی‌پوش آغاز کرده‌اند.

سروش رفیعی اولین بازیکن مدتهاست که مدنظر برانکو برای تقویت تیمش است و از این‌رو مسئولان باشگاه پرسپولیس سخت به دنبال جذب این بازیکن ملی‌پوش هستند. مذاکرات پرسپولیسی‌ها با رفیعی به قبل از آغاز فصل برمی‌گردد و در همان مقطع قرار بر این شد که رفیعی بعد از گذراندن دوران خدمت سربازی خود راهی تهران شده و پرسپولیسی شود. این مذاکرات اخیراً ادامه پیدا کرد و رفیعی به پرسپولیسی‌ها گفته است؛ اگر لژیونر نشود پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.

رفیعی
پورقاز

 

رفیعی در حال حاضر در تهران به سر می‌برد و قرار است فردا راهی تبریز شود تا با حضور در تمرینات تیم تراکتورسازی خود را برای همراهی شاگردان قلعه‌نویی مقابل ذوب‌آهن در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، آماده کند، دیداری که به نظر می‌آید آخرین بازی این هافبک ملی‌پوش برای تراکتورسازان باشد.

 

عزت‌الله پورقاز دیگر بازیکنی است که مذاکرات مثبتی با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشته و با توجه به اینکه او قابلیت بازی در پست هافبک دفاعی و مدافع میانی را دارد شانسش برای پرسپولیسی شدن زیاد است. البته پورقاز ابتدای فصل هم اشتیاق زیادی برای سرخپوش شدن داشت، اما برانکو در آن مقطع برای خرید این بازیکن چراغ سبز نشان نداد.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران