کدخبر: 16982

خجالت زده هواداران شدیم

رمربی استقلال می‌گوید:«دایی به من گفت هرچه از سکوها گفتند نثار نیمکت شما.»

راستان نیوز |

  علیرضا منصوریان سرمربی استقلال پس از شکست مقابل نفت تهران در نشست خبری گفت:«من گل اول تیم نفت را دیدم.نه تنها نباید پنالتی می گرفتد بلکه باید به آرش رضاوند هم کارت می دادند.نمی دانم چرا این اتفاق ها می افتد.یک هفته قبل در 6 قدم پنالتی روی بازیکن ما را نگرفتند.در بازی با تراکتورسازی هم امید ابراهیمی شوت زد که به دست حریف خورددقیقه 89 همین بازی روی بهنام برزای خطا شد امیدوارم که بیرون این خطا اتفاق افتاده باشد اگرنه داوری صددرصد روی نتیجه تاثیرگذار بود

منصوریان ادامه داد:«در انضباط کاری به مشکل خوردیم و بازی برده را باختیم.بازیکنان باید خودشان را اداره می کردند.در هر تیمی هر کسی باید احساس مسئولیت داشته باشد.من این را به همه گفتم.اصلا فکر نمی کردم اینقدر اتفاقات در یک سال اخیر سخت پیش برود. ما خجالت زده هواداران شدیم.»

سرمربی استقلال درباره درگیری با علی دایی هم حرف زد و گفت:«وقتی از روی سکوها فحاشی می کنند وظیفه ما است که اجازه ندهیم تا این کار انجام شود.وقتی این اتفاق افتاد من علی چینی را فرستادم که جلوی هواداران را بگیرد.علی رفیق من است اما وقتی عصبانی می شود هر چه از دهانش بیرون می آید می گوید.من وقتی برای هوادار دست تکان می دهم مانور تبلیغاتی که نیست. علی دایی به من می گوید هرچه از بالا می گویند نثار نیمکت شما. او وقتی عصبانی می شود دیگر نمی توان کنترلش کرد. به او گفتم خانواده تو خانواده من هستند. شاید برای دایی سوء برداشت شود. او یک چیز هم به نیمکت ما گفت که به او گفتم به نیمکت ما توهین نکن. او دوست صمیمی ماست ولی زود از کوره در می‌رود. او از ما بزرگ‌تر است. ما با ادبیات فحش و ناسزا مخالفیم. ما هیچگونه شرایطی را ایجاد نمی‌کنیم که به دروغ بگوییم تا هواداران فحش ندهند. ما باید از او دفاع کنیم چون دوست ماست و سمبلی از فوتبال ماست. وظیفه ما دفاع از اوست. او چیزی را که هواداران گفتند را به خود ما برگرداند.»

منصوریان درباره داوری و اعتراض بعضی از هواداران هم گفت:«من با خودم عهده بسته ام که به داوران احترام بگذارم.داوری ایران در حال پوست انداختن است اما قرار نیستپوست ما را هم بکنند.فکر می کنم پنالتی جریان بازی را عوض کرد.اگر داور امروز اشتباه کرده باشد سرنوشت ما را خراب کرده است. ما 80 دقیقه تلاش کردیم تا شرایط را برگردانیم. شاید جریان داوری به روزی برسد که کار به ویدیو چک بکشد ولی این پنالتی جریان بازی را به ضرر ما کرد. شاید اگر آن پنالتی نبود، در 90 دقیقه بازی را می‌بردیم. یکی هم در دقیقه 90 بود که روی برزای خطایی شد که من دور بودم و نمی‌دانم داخل محوطه جریمه برزای سرنگون شد یا نه ولی اگر داخل بود، سرنوشت تیم ما عوض می شد. مگر می شود 3-4 هفته پشت هم علیه یک تیم سوت بزنند؟ امیدوارم درباره برزای داور درست دیده باشد و خطا در داخل محوطه نباشد.»

 

ارسال نظر

نظرات کاربران