کدخبر: 16693

هفته چهاردهم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن به صراحت اعلام کرد که آخرین شکست پرسپولیس را به یاد ندارد.

راستان نیوز |

 مجتبی حسینی، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن یک روز پیش از مصاف تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری، اظهار داشت: مقابل پرسپولیس بازی سختی داریم. مقابل یک تیم سازماندهی شده که به یاد ندارم آخرین شکستش چه زمانی بوده است. با این حال تلاش می‌کنیم تا سه امتیاز بازی را کسب کنیم. امیدوارم بازیکنان لیاقت نشان بدهند تا بازی خوبی را نشان دهیم.

وی پس از اعلام اینکه مهرداد قنبری و قاسم حدادی‌فر به دلیل مصدومیت غایب هستند در پاسخ به این سؤال که عملکرد خط دفاعی پرسپولیس را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: هر بازی شرایط خودش را دارد. پرسپولیس تیمی است که در پرس تیم حریف در زمین خودش بسیار خوب عمل می‌کند. ما راهکارهایی برای این تاکتیک داریم که باید ببنیم در بازی کدامیک عملیاتی می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص هواداران این تیم و اینکه آیا به حمایت آنها در بازی فردا امیدوار است یا نه، خاطرنشان کرد: یکی از آرزوهای من این است که مقابل تیم‌های قرمز و آبی میزبان ما باشیم. همیشه دوست داشتم این فرهنگ در شهرستان‌ها جا بیافتد که تیم‌ها در شهر خودشان میزبان باشند و مردم یاد بگیرند تیم خودشان را تشویق کنند. امیدوارم در بازی فردا هواداران اصفهانی به ورزشگاه بیایند و ما را تشویق کنند.

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران