کدخبر: 16687

با شروع فصل نقل و انتقالات زمستانی

علیرضا منصوریان که تیمش با تمام شایستگی که تمامی نفراتش دارند، نتوانسته است بر خلاف رقیب دیرینه اش یعنی پرسپولیس جایگاه مناسبی را در جدول برای خود رقم بزند.

راستان نیوز |

این تیم که گمان می رفت با هیاهویی که سکوها برای آمدنِ علیمنصور براه انداخته بودند برای قهرمانی فقط یک سرمربی دوست داشتنی مانند علی آقا را کم داشته باشد با گذشت هفته ها بیشتر هواداران را نگران کرد.

تیمی که منصوریان از پرویز خان تحویل گرفت تیمی بود که تا چند هفته پایانی فصل قبل، در صدر قرار داشت و اگر حمایت سکو ها را با خود داشت شاید می توانست به قهرمانی هم برسد.

امروز مشکلات فنی گریبان این تیم بزرگ را گرفته است اما منصوریان علیرغم شخصیت محبوبی که دارد زیر بار این مسئله نمی رود و بجای برطرف کردن گیرهای تاکتیکی بدنبال جذب بازیکن جدید است و این بازیکن کسی نیست جز شهباززاده.

شهباززاده در سایپا با کاوه رضایی هم بازی بوده است و به نظر می رسد منصوریان قصد دارد این زوج رویای را دوباره کنار هم جمع کند. در این سیستم کاوه رضایی با استفاده از قدرت دوندگی بالایی که دارد موقعیت سازی می کند و شهباززاده از موقعیت هایی که نصیبش می شود حداکثر استفاده را خواهد کرد.

البته شهباززاده در این هفته 11 دقیقه برای آلانیا اسپور به میدان رفت تا کمی اوضاع بازگشت او به ایران پیچیده شود. شهباززاده در طول هفته های گذشته هرگز در ترکیب آلانیا به میدان نرفته بود ولی به نظر می رسد اوضاع این بازیکن کمی در ترکیه بهتر شده است و شاید او تصمیم بگیرد تا پایان فصل همچنان در آلانیا اسپور بماند و سعی کند به حضور خود در فوتبال اروپا همچنان ادامه بدهد.

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران