کدخبر: 16540

علت باخت های استقلال مشخص شد!

بازیکن جوان استقلال پول غذا ندارد! عنوانی که می تواند دل هر هواداری را به درد آورد، اما آیا یک شبه مشخص شد که بازیکن استقلال پول غذا ندارد؟

راستان نیوز |

  بازیکن جوان استقلال پول غذا ندارد! عنوانی که می تواند دل هر هواداری را به درد آورد، اما آیا یک شبه مشخص شد که بازیکن استقلال پول غذا ندارد؟ درست بعد از باخت مقابل تراکتورسازی، شاهد هستیم که گروهی مشکلات فنی تیم را که مهم ترین عامل ناکامی استقلال است را نادیده گرفته ناکامی های فوتبالی را به مشکلاتِ فرعی این تیم بزرگ ربط دهند.

هوادارانِ مستقل استقلال که تحت تاثیر شعارهای حقوق بگیران روی سکو قرار نمی گیرند، بخوبی می دانند که بزرگ ترین مشکل تیم شان فقط و فقط فنی است و علاقه آن ها به منصوریانِ دوست داشتنی، بعنوان یک استقلالیِ نمونه، مانع از تشخیص صحیح آن ها نخواهد شد.

مطلب زیر بیانگر یکی از همین تحلیل هایی است که آدرس غلط به هواداران می دهد.

تسنیم نوشت: در حالی که مسئولان باشگاه استقلال به جان هم افتاده‌اند، برخی از بازیکنان جوان این تیم با مشکلات زیادی دست به گریبان هستند.در هفته‌های اخیر جنگ پنهانی میان برخی از اعضای هیئت مدیره استقلال با رضا افتخاری و علیرضا منصوریان وجود داشت و طرفین دعوی بدون در نظر گرفتن وضعیت تیم به هم می‌تاختند.

در این بین حسن زمانی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با بیان انتقاداتی بی‌پرده نسبت به وضعیت فنی تیم فوتبال استقلال موجبات ناراحتی منصوریان را پدید آورد و سرمربی آبی‌ها حتی از او خواست به کادرش اضافه شود. البته دیگر اعضای هیئت مدیره مانند مسعود معینی هم سکوت نکرده و با اظهاراتی البته نرم‌تر از زمانی عملکرد فنی تیم را به نقد کشیدند.

این کشمکش‌ها ادامه پیدا کرد تا اینکه استقلال مقابل تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی شکست خورد. ناکامی استقلال البته انتقادات تندتر زمانی را به دنبال داشت و پس از آن تداوم حملات کلامی رضا افتخاری و علیرضا منصوریان به عضو منتقد هیئت مدیره. پس از این بازی‌، سرمربی استقلال به کنایه گفت که زمانی باید به کادر فنی اضافه شود. افتخاری مدیرعامل باشگاه هم به حمایت از منصوریان پرداخت و حتی به همراه سرمربی استقلال به دیدار مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان رفته و گلایه‌های خود را نسبت به اظهارات جنجالی زمانی بیان کردند. در روزهایی که استقلال بیش از پیش نیازمند وحدت است تا بلکه از این فشار خارج شود و در ادامه بازی‌های لیگ دل هوادارانش را شاد کند، مسئولان این باشگاه به راحتی جو تیم را متشنج کرده و باعث می‌شوند منصوریان از روی جوانی پاسخی بدهد که شاید در شأن یک سرمربی نباشد.

استقلال بازیکنان جوان زیادی مانند محسن کریمی، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای، امید نورافکن، مجتبی حقدوست و ... را در تیم خود می‌بیند که هر کدام با توجه به استعدادی که دارند، می‌توانند بعدها به فوتبال کشور و به خصوص استقلال خدمت کنند. اگر این بازیکنان مورد حمایت باشگاه قرار بگیرند، شاید بعدها مجتبی جباری، خسرو حیدری و آندرانیک تیموریان‌های دیگری را در استقلال شاهد باشیم، اما مسئولان باشگاه استقلال بدون توجه به این مسائل درگیر جنگ قدرت بین خودشان هستند. یک روز شهاب جهانیان رئیس هیئت مدیره باشگاه و افتخاری با هم اختلاف پیدا کرده و روز دیگر زمانی با مدیرعامل به مشکل می‌خورند.

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که یکی از بازیکنان جوان استقلال که از او به عنوان مجتبی جباری آینده استقلال نام برده می‌شود، به دلیل عدم دریافتی از این تیم مشکلات زیادی دارد و حتی برخی روزها از سوء تغذیه رنج برده است. یکی دو بازیکن جوان هم دچار مشکلات روحی زیادی هستند و حتی منصوریان مشکلات آنها را با باشگاه در میان گذاشته است، اما به دلیل عدم وحدت میان مسئولان و بدون اینکه فکر کنند چه مشکلات اساسی در تیم وجود دارد، در رسانه‌ها علیه یکدیگر حرف می‌زنند. مسئولان استقلال باید خودشان را از خواب خرگوشی بیدار کرده و بدانند که تیم پرطرفدار پایتخت چشم انتظاران زیادی دارد که شاید با تصمیم‌گیری‌های درست خود باعث خوشحالی آنها شوند.

ارسال نظر

نظرات کاربران