کدخبر: 16533

هفته چهاردهم

حسن زمانی در اظهار نظر خود پس از بازی با استقلال مقابل تراکتورسازی گفته بود که حاضر است به عنوان تدارکات استقلال به این تیم کمک کند.

راستان نیوز |

حسن زمانی در اظهار نظر خود پس از بازی با استقلال مقابل تراکتورسازی گفته بود که حاضر است به عنوان تدارکات استقلال به این تیم کمک کند. این اظهار نظر زمانی باعث ناراحتی تدارکات‌های استقلال شده بود و آنها امروز (دوشنبه) در اواخر تمرین به طور دسته جمعی به سمت علیرضا منصوریان رفتند تا گلایه‌های خود را مطرح کنند.

مدد جباری تدارکات قدیمی استقلال که همراه تیم ملی ایران در بازی معروف با استرالیا هم حضور داشت، رو به منصوریان کرد و گفت: آیا کار ما آنقدر ارزش پایینی دارد که حسن زمانی در مورد نقش ما صحبت می‌کند؟ کم برای تیم زحمت کشیده‌ایم که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند؟ زمانی که من در استقلال بودم، دو سال بعد شما عضو تیم استقلال شدی و از آن موقع در خدمت این تیم هستم.

یکی دیگر از تدارکات‌های استقلال هم به سرمربی آبی‌پوشان گفت که خانواده او تحصیل کرده هستند و مطرح کردن این حرف‌ها به معنای بی‌ارزش کار او در استقلال است.

منصوریان پس از شنیدن صحبت‌های تدارکات‌های استقلال ضمن تشکر از تلاش و زحماتی که می‌کشند، آنها را به سمت بازیکنان برد و گفت: می‌دانیم چقدر برای تیم زحمت می‌کشید و زحمات شما قابل ستایش است. پس از اظهارات منصوریان، بازیکنان برای تدارکات‌های استقلال دست زدند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران