کدخبر: 16498

مصاحبه های تکراری

باخت تیم ها معمولا موجب می شود تا برای پنهان کردنِ نقاط ضعف اصلی، عوامل مختلف علیه یکدیگر مصاحبه کرده و هواداران را از موضوعاتِ اصلی که موجب باخت تیم ها می شود را سر در گم کنند.

راستان نیوز |

 در ابتدای فصل کاملا مشخص بود که تیم گرانقیمتِ استقلال نخواهد توانست در حدِ مبالغ هزینه شده برای این تیم، دل هوادارانش را شاد کند.

منصوریانِ دوست داشتنی که با حمایتِ سکوها و رسانه ها پا به میدانِ بزرگ و پر خطر تیم دو ستاره پایتخت گذاشت، از همان روز اول مشخص بود که فقط دل به بازیکنان گرانقیمت و مطرح بسته است، بدون اینکه توجه داشته باشد که امرِ مربیگری در چنین تیم هایی علاوه بر عشق هوادار به سرمربی و حمایت لیدرها و رسانه های طرفدار و داشتنِ بازیکن مطرح، به یک عنصر مهمِ دیگر نیز نیاز دارد و آن دانشِ بالایِ سرمربی و یا فردی با دانش بعنوان دستیار که بتواند کمبودهای علمی سرمربی در فوتبال را پوشش دهد.

امروز اگر با دقت بازی های استقلال را در طول فصل دنبال کنیم به نقاط ضعف فنی تیم پی خواهیم برد.

گمان می رود که مصاحبه های مسئولین تیم در هر رده ای نه تنها کمکی به این تیم نخواهد کرد بلکه موجبِ ضعف تیم در ادامه رقابت ها خواهد شد.

هرچند جنگی که امروز بین مدیر عامل و عضو هیئت مدیره در رسانه ها درگرفته، ادامه خواهد داشت ولی چنین رفتاری دادنِ آدرس غلط به هواداران است چرا که همانطور که ذکر شد مشکل اصلی استقلال در جای دیگری است.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران