کدخبر: 16264

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: مهدی رحمتی و امیر قلعه‌نویی خودشان تشخیص می‌دهند که چه کار کنند و نیازی به سفارش ندارند.

راستان نیوز |

 نصرالله عبداللهی درباره وضعیت استقلال در آستانه دیدار روز جمعه با تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: بازیکنان تمرینات با نشاطی را پشت سر گذاشتند و همه چیز خوب پیش می‌رود. بازی حساس است و استقلال دوست دارد از این بازی پوئن بگیرد. تراکتورسازی هم بالای جدول حضور دارد و نمی‌خواهد ببازد، اما بازی در تهران است و بازیکنان می‌خواهند سه امتیاز را بگیرد.

وی افزود: از هواداران استقلال خواهش می‌کنم روز جمعه به ورزشگاه بیایند. هواداران بدانند که بازیکنان روحیه خوبی دارند و با حضورشان در ورزشگاه روحیه‌ آنها چند برابر می‌شود. اگر هواداران از تیم‌شان حمایت کنند، بچه‌ها هم از خجالت آنها درمی‌آیند.

سرپرست تیم استقلال در خصوص اتفاقات بازی برگشت فصل گذشته این دو تیم و حواشی بین مهدی رحمتی و امیر قلعه‌نویی گفت: فصل گذشته بازی را در تلویزیون تماشا کردم. اتفاقات بازی برگشت فصل گذشته تمام شد و دیگر نباید به آن پرداخت. رحمتی کاپیتان استقلال است و خودش بچه‌ها را به آرامش دعوت می‌کند.

عبداللهی در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان سرپرست تیم به مهدی رحمتی توصیه می‌کند سمت قلعه‌نویی برود، گفت: در فوتبال معمول است که بازیکن با دسته گل سمت مربی سابقش برود. امیدوارم این اتفاق بیفتد و همه چیز حل شود. رحمتی کاپیتان استقلال و قلعه‌نویی هم مربی بزرگی است و خودشان تشخیص می‌دهند چه کار کنند. آنها نیازی به توصیه و سفارش کردن ندارند. شاید این بازی مشکلات‌شان حل شود و سمت هم بروند!

وی در خصوص بحث محرومیت سه جلسه‌ای مهدی رحمتی گفت: همه چیز آرام است و نمی‌دانم چرا برخی‌ها شیطنت می‌کنند. دعوت‌ کرده بودند سه بازیکن ما به کمیته اخلاق توضیح بدهند که با درگذشت مرحوم پورحیدری همزمان شد. نمی‌دانم این قضیه از کجا آب می‌خورد، اما هر چه هست شیطنتی پشت آن دیده می‌شود.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران