کدخبر: 16195

فشار روی مهاجم

این روزها همه علیه مهدی طارمی شده اند بطوریکه این فشارها موجب شده که مهدی طارمی علاوه بر گل نزدن درگیر مشکلی دیگری به نام تمارض شود

راستان نیوز |

  این روزها همه علیه مهدی طارمی شده اند بطوریکه این فشارها موجب شده که مهدی طارمی علاوه بر گل نزدن درگیر مشکلی دیگری به نام تمارض شود. علاوه بر خودِ طارمی باید دید گل نزدن طارمی به نفع چه کسانی و به ضرر کدام تیم خواهد بود.

 مهاجم پرسپولیس در بازی هفته قبل با پیکان چند موقعیت خوب گلزنی را از دست داد تا برای یک هفته به کانون بحث تبدیل شود. خیلی‌ها از طارمی انتقاد کردند و بعضا به او راهکار دادند تا بهتر چارچوب دروازه حریفان را پیدا کند. انتظار می‌رفت بعد از تحمل این فشارها، طارمی از فرصت بازی آسان برابر ماشین‌سازی استفاده کند و با زدن یکی، دو گل نفسی به راحتی بکشد. با این وجود طارمی نه‌تنها برابر حریف قعرنشین هم گل نزد، بلکه با از دست دادن دو موقعیت کلیدی گلزنی بیش از پیش در مدار بحران قرار گرفت.

این اما تنها مشکل طارمی در این مسابقه نبود. او اوایل نیمه دوم این دیدار به دلیل اقدام به تمارض و تلاش برای گرفتن پنالتی با فریب داور کارت زرد گرفت. این دومین اخطاری بود که طارمی در این فصل دریافت می‌کرد و عجیب اینکه کارت قبلی را هم در بازی هفته دوم برابر فولاد، درست به همین دلیل دریافت کرده بود! حالا اصلی‌ترین مهاجم پرسپولیس در آستانه محرومیت از یک بازی قرار گرفته، آن هم در حالی که خطای مهمی انجام نداده و همچنان به همان درد قدیمی «تمارض» مبتلاست. گلزنی پیشکش، یکی به طارمی یاد بدهد خودش را بیهوده اینقدر به زمین نکوبد!

 

ارسال نظر

نظرات کاربران