کدخبر: 16025

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش سه امتیاز خوبی از شهر مورد علاقه‌اش گرفته است.

راستان نیوز |

  علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از پیروزی تیمش برابر صبای قم گفت: یک سه امتیاز خیلی خوب را از شهر مورد علاقه‌ام یعنی قم گرفتیم. از نتیجه راضی هستیم. می‌توانستیم در 20 دقیقه آخر گل‌های بیشتری بزنیم.

 

وی درپاسخ به این سوال که نظرش راجع به درگیری‌های رخ داده میان مربیان دو تیم در اواخر بازی چه بود، گفت: درباره مسائل حاشیه‌ای نمی‌توانیم پاسخگو باشیم. من از همه خواهش می‌کنم تا عقبه همه ما را در نظر بگیرید. امروز روز قشنگ فوتبالی نبود و نمی‌توانم بگویم که چه ادبیاتی رد و بدل شد. از همه شما می‌خواهم عقبه محمد خرمگاه و دیگران را در نظر بگیرید. به لحاظ فنی حتی صبا در زمان 9 نفره شدن هم تلاش می‌کرد تا نتیجه را عوض کند. ما هم تلاش کردیم به گل سه و چهار برسیم. در کل به لحاظ اخلاقی روز خوبی نبود.

سرمربی استقلال درباره داوری این دیدار، اظهار کرد: من درباره داوری صحبت نمی‌کنم. نسل داوری ما پوست اندازی کرده است. ما به این حوزه ورود نمی‌کنیم. داوری مشکل خاصی نداشت.

او در پاسخ به این سوال که آیا 10 نفره شده تیم صبا به پیروزی تیمش کمک کرد، عنوان کرد: ما در روند بازی یک بر صفر جلو بودیم. اتفاقات روحی روانی در تیم‌های ده نفره بیشتر مواقع رخ می‌دهد. 9 نفره شدن آنها در گل دوم ما موثر بود. ما خیلی خوب شروع کردیم. نقاط ضعف آنها را می‌دانستیم و روی آن برنامه ریزی کرده بودیم. ما خطوط آنها را باز کردیم و می‌شد گل‌های بیشتری هم بزنیم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که وضعیت توازن تیمی استقلال در جناحین به چه گونه است، عنوان کرد: ما به دنبال حفظ ساختار خود هستیم. یعقوب کریمی باید قبول کند تا بتواند یک دفاع چپ عالی باشد. ما در حال حاضر به یک بالانس نزدیک شده‌ایم. استقلال این توانایی را دارد که به گل برسد و گل نخورد.

او درباره بازی کردن عنایتی در این سن و پست جدیدش گفت: بزنم به تخت او در این سن هنوز خوب بازی می‌کند. امیدوارم چشم نخورد و بتواند بازی‌های خود را ادامه دهد.

سرمربی استقلال درباره تولدش، بیان کرد: بازیکنان قول دادند که برد را به عنوان کادوی تولد به ما بدهند. کاش این اتفاقات رخ نمی داد و از فردوسی پور هم می‌خواهم به اتفاقات آخر بازی نپردازد چون چیز جدیدی نیست.


ایسنا

ارسال نظر

نظرات کاربران