کدخبر: 15545

دو تیم ایران و سوریه امروز سه شنبه در کشور مالزی یکی از دیدارهای مقدماتی جام جهانی را برگزار می کنند.

راستان نیوز |

راستان نیوز |  دو تیم ایران و سوریه امروز سه شنبه در کشور مالزی یکی از دیدارهای مقدماتی جام جهانی را در ساعت 15:30 برگزار می کنند.

رقابت های انتخابی جام جهانی امروز پیگیری خواهد شد و تیم ملی یاران در مالزی برابر سوریه دیدار خواهد کرد. سایت AFC در گزارشی به بررسی این دیدار پرداخته است که در زیر می خوانیم:

«دو تیم ایران و سوریه در حالی برابر هم در مالزی به میدان خواهند رفت که ایران می خواهد روند بدون باخت خودش را در دور سوم این رقابت ها ادامه داده و امیدهایش را نیز برای صعود به جام جهانی روسیه افزایش بدهد. ایران برابر تیمی به میدان خواهد رفت که تاکنون توانسته است تیم های چین و کره جنوبی را به دردسر بیندازد.

*ایمن حکیم، سرمربی سوریه معتقد است یک برنامه دقیق می تواند خط دفاع منظم ایران را در ایران با مشکل مواجه کند. برای کارلوس کی‌روش (سرمربی تیم ملی فوتبال ایران) ثبات در ایجاد تیمی با قابلیت های دفاعی بالا نقش مهمی داشته است.

*احسان حاج صفی و سردار آزمون غایبان بزرگ این دیدار برای ایران هستند.

*محمود المواس تنها بازیکن سوری است که در این مرحله از رقابت ها از سوریه پایش به گلزنی باز شده است. او گل پیروزی بخش سوری ها را در این دیدار به ثمر رساند. 

*تیم ملی ایران در 18 دیدار اخیرش شکست نخورده است. آخرین باخت ایران به آوریل 2015 بازمی‌گردد که برابر سوئد با نتیجه سه بر یک شکست خورد.

چهار دیدار اخیر رودررو

سوریه صفر - ایران 2

سوریه صفر - ایران صفر

سوریه صفر - ایران 2

سوریه یک - ایران یک

روند 5 دیدار اخیر دو تیم 

ایران: برد - مساوی - برد- برد - برد

سوریه: باخت - مساوی - برد- باخت - برد»

منبع ایسنا

 

ارسال نظر

نظرات کاربران