کدخبر: 15390

آمار پرسپولیس و استقلال

پرسپولیس موفق شده است که 12 بار دروازه حریفان خود را باز کند و تنها 3 گل را دریافت کرده است که از این گلها تاکنون پرسپولیس در نیمه‌های اول بازی‌های خود در لیگ شانزدهم، 4 گل زده و 2 گل خورده.

راستان نیوز |

راستان نیوز | پرسپولیس موفق شده است که 12 بار دروازه حریفان خود را باز کند و تنها 3 گل را دریافت کرده است که از این گلها تاکنون پرسپولیس در نیمه‌های اول بازی‌های خود در لیگ شانزدهم، 4 گل زده و 2 گل خورده.

اما در نیمه‌های دوم، شاگردان برانکو 8 گل زده‌اند و فقط یک گل دریافت کرده اند! دو برابر شدن گل‌های زده و نصف شدن گل‌های خورده در نیمه دوم، هم نشان‌دهنده تصمیمات تاکتیکی درست برانکو است و هم آمادگی بدنی بازیکنان این تیم را به رخ حریفان می‌کشد.

در سوی دیگر آبی پوشان پایتخت با 11 گل زده و دریافت 9 گل لیگ را تا هفته دهم سپری کرده اند و در نیمه‌های اول و دوم نتایج تقریبا متضادی گرفته اند. آبی‌ها در نیمه‌های اول بازی های خود در لیگ شانزدهم 5 گل زده و 2 گل خورده‌‎اند و از لحاظ آماری از پرسپولیس هم بهتر عمل کرده‌اند ولی در نیمه‌های دوم 6 گل زده و 7 گل دریافت کرده‎اند. این اتفاق می‌تواند هم ناشی از تمرینات بدنسازی استقلال باشد و هم به ضعف فنی منصوریان در نیمه مربیان مربوط شود.

 

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران