کدخبر: 15389

منصوریان در بند مصدومان

مشخص نیست که دلیل این مصدومیت‌های بی‌‌حد و حساب استقلالی‌ها از کجا ناشی می‌شود

راستان نیوز |

راستان نیوز | هر روز که اخبار رسانه‌ها را چک کنید می‌‌توانید نام یکی از بازیکنان که به لیست مصدومان استقلال شده را ببینید. اتفاقی که استارت آن با مصدوم شدن شدید کنعانی‌زادگان خورد و تا امروز ادامه دارد. مصدومیت‌های شدید و خفیف که بزرگترین مشکل استقلال حساب می‌شود. از آخر شروع کنیم.

از همین امروز. از بختیار رحمانی و جابر انصاری. در تمرین امروز استقلال ابتدا بختیار رحمانی بود که به دلیل مصدومیت کتف تمرین را ترک کرد و بعد از او هم نوبت جابر انصاری شد. این در حالی است که خسرو حیدری و وریا غفوری هم مصدومانی بودند که کادرپزشکی تلاش می‌کند آنها را زودتر آماده کند.

اگر بخواهیم مصدومان جزئی را هم به این لیست اضافه کنیم می‌شود یک لیست به بلندی لیست بازیکنان استقلال. علی قربانی. آرش افشین. یعقوب کریمی. محسن کریمی. حسین حسینی. عرشیا بابازاده.

مشخص نیست که دلیل این مصدومیت‌های بی‌‌حد و حساب استقلالی‌ها از کجا ناشی می‌شود. اما دلیل هر چه که باشد نمی‌توان نقش بدنسازی را در آن نادیده گرفت یا اشکال از تمرینات استیون جونز است یا از تمریناتی که پیش از اضافه شدن او به کادرفنی استقلالی‌ها زیرنظر منصوریان انجام می‌دادند. البته جونز زمانی به استقلال اضافه شد که قسمت زیادی از بدنسازی پیش‌فصل انجام شده بود. هر چه هست تفکرات منصوریان وکادرش در بدنسازی تا این‌جای فصل خیلی مثمرثمر نبوده.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران