کدخبر: 10866

ورزش برای همه، شعار ورزش همگانیست که اهتمام تک تک افراد جامعه را برای مشارکت در آن می طلبد.

راستان نیوز |

  ایجاد انگیزه برای مشارکت در ورزش همگانی، خود اقدام موثری برای پیوستن افراد به این فعالیت نشاط بخش می باشد.

دکتر فیصل حسنی، معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور ضمن ابراز خرسندی از موفقیت های ارزشمند دانشگاه پیام نور در مسابقات برون مرزی گفت: ورزش جز نیاز های اولیه هر انسان است.

امروزه محققین براین باورند که با صرف یک دلار هزینه در ورزش، هزار دلار هزینه های درمان کاهش پیدا خواهند کرد.

به همین خاطر دانشگاه پیام نور افزایش سرانه فضا‌های ورزشی را در دستور کار خود دارد و اخیرا هم چندین پروژه ورزشی که با استاندارد های بین المللی طراحی شده را به مناسبت هفته دولت در دانشگاه های سراسر کشورافتتاح کرده است.

عضو اسبق شورای عالی ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان ادامه داد: تربیت بدنی دانشگاه پیام نور علاوه برتوجه به بعد ورزش حرفه ای وقهرمانی، توجه ویژه ای نیز به ورزش همگانی که همان نگاه سلامت محور به ورزش است را دارد، چرا که طیف کمی از دانشجویان می توانند در ورزش حرفه‌ای و قهرمانی مشارکت داشته باشند.

عضو شورای ورزش دانشگاه در خصوص ورزش کارکنان نیز اضافه کرد: به زودی آکادمی تندرستی وتناسب اندام در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور افتتاح خواهد شود وسعی داریم درکنار مسابقات ورزشی دانشجویان همزمان مسابقات کارکنان واعضا را برگزار کنیم.

دکتر حسنی در پایان اظهار داشت: از همه برنامه‌های ورزشی دانشگاه حمایت خواهیم کرد. اخیرا تیم های کشتی آزاد وفرنگی را وارد لیگ برتر کشور کردیم به همین خاطر باید از دکترنصیرزاده، مدیر جوان و توانمند تربیت بدنی دانشگاه تقدیر وتشکر کنم و همچنین آرزوی موفقیت برای مجموعه ایشان در مسابقات لیگ جهانی بسکتبال دانشجویان را دارم.

برنا

ارسال نظر

نظرات کاربران